PLEIADES®’İN HAYATIMIZA ETKİSİ

WhatsApp Image 2019-01-05 at 17.06.21

Pleiades® Şifa Sistemi’nin Hayatımıza Etkisi

1. Tüm duygusal travmalar ve acı duygular üzerinde.

 

2. Öfke, depresyon, utanç ve üzüntüler, stres, endişe ve suçluluk duygularının dönüşümü ve dengelenmesi.

3. İsteksizlik, vazgeçme, umutsuzluk, güç kaybı gibi genel enerji akışını kesen duyguların dönüşmesi ve hayat kalitemizin artışı.

4. Özgüvende düşüklük, değersizlik ve onaylanma ihtiyacı, etraf ne der korkusu, beklentilere bağımlılık, kendini sevmemek gibi kendi kendimizi sabote eden eylemlerin kökeninde yatan duyguları dönüştürmek.

5. Algı, idrak ve anlayışta genişleme, zihnimizin dengelenmesi, inanç ve tepkilerimizi oluşturan kaynak duyguların çözülmesi ile beraber düşüncelerimizin netleşmesi, doğru kararlar verebilme, bizi daraltan ve çaresiz kılan küçük resmin hapishanesinden özgürleşerek büyük resmin farkındalığına ulaşmak.

6. Kazalarda, hastalık durumlarında ve ameliyatlarda oluşan beden enerji sistemi hasarlarının çözümünde.

Uyumlanma sürecinde kendinizle ve bastırdığınız, reddettiğiniz taraflarınızla barışmayı ve bütünlenmeyi öğrenebilirsiniz. Bu süreç boyunca kendinizle ilgili bilmediğiniz birçok yöne şahit olabilir ve çözümleri bulabilirsiniz.

 

Pleiades® Şifa Sistemini Kimler Tercih Etmelidir?

 

Pleiades® Şifa Sistemi dönüşüme açık, hayatındaki sorunların kendinden kaynaklı olduğunun farkındalığına ulaşmış, kendini tanımaya ve keşfetmeye hazır ve samimi olanların tercih etmesi gereken bir sistemdir.

 

Pleiades® Şifa Sistemi’nden Neler Beklenmelidir?

 

Pleiades® seansları bireyin tüm varlığı üzerinde her seviyede bir çalışmadır ve sonuca değil sürece yöneliktir. Birey üzerinde derin ve köklü bir çalışma olacağından bilinçaltından fiziksel bedene kadar tüm varlığı üzerine bir dengelenme süreci başlayacaktır.

Her bireyde bu süreçler farklılık gösterir. Bildiğiniz ve bilmediğiniz tüm yönlerinizle (zihinsel- ruhsal- bedensel-duygusal) bir dönüşüm söz konusudur. Bu yüzden etkiler belirli süreçler içerir ve bu da bireylerin profil yapılarına göre değişir. Süreç her birey için yine o bireye özel işlemektedir.