fbpx

Pleiades® Sistemi Nedir ?

Pleiades® Sistemi 2012 yılında Şeref Tolga Kuralay tarafından keşfedilen, insan varlığı üzerinde dengeleme ve dönüşüm sürecini başlatan, el dokunmaksızın işleyen bir sistemdir.

Öyle ki bu sistem Kendisi tarafından oluşturulmuş değil keşfedilmiş bir sistemdir. Kendisi tarafından bu keşfe Pleiades® ismi verilmiştir.

Pleiades® evrenin dengeleyici ve dönüştürücü boyutsal bir katmanıdır ve her varlığın bu katmanla bağlantısı vardır. Ancak bu bağlantı birçok faktöre bağlı olarak ya zayıflamış yada tamamen üzeri örtülmüştür.

İnsan, kendinde ki bu bağlantıyı tekrar aktif edip, Pleiades ile temas ettiğinde evrensel bilgi havuzu ile temas etmiş olur.

Böylece insan varlığı üzerinde yeniden bir yapılanma süreci başlar.

Pleiades® uygulaması ile beraber beden zekamız yeniden uyanışa geçerek evrensel bilgi ile bağlantı kurar.

Bedensel, zihinsel ve ruhsal düzlemde başlayan bu süreç içerisin de bedensel tüm fonksiyonlar, zihinsel sorunlar ve ruhsal problemler için köklü bir dönüşüm süreci de başlamış olur.

Anatomik olarak konuya baktığımızda sinir sistemimizin elektriksel bir bilgi akışı içinde olduğunu görmekteyiz. Bu bilgi akışının birçok iç ve dış etkenlere görede etki altında kaldığı bilinmektedir.

Bu etkenlerin sinir sistemini doğrudan etkileyerek tüm beden fonksiyonlarını, zihinsel fonksiyonları ve de ruhsal alanı zayıflattığı gözlemlenmiştir.

Bütünsel dengenin bozulması ise hayat kalitemizin düşmesi anlamına gelmektedir. Hayat kalitemizin standart düzlemde olması, anlayış, idrak ve farkındalık sahibi olarak yaşadığımız anlamına gelir.

Bu özelliklerimizden yoksun yaşamak ise olaylara tepkisel yanıtlar vermemizi, ilişkilerimiz de sorunlar yaşamamızı, endişe ve kaygı duygularının kontrolden çıkmasını, kırgınlıkların ve kızgınlıkların her an bizim üzerimiz de yük olarak kalmasını, iş hayatımızın sekteye uğramasını da beraberinde sorun olarak hayatımıza taşımaktadır.

Yaşadığımız ve çözemediğimiz her türlü sorunun dışarıda değil kendi içimizde çözülmesi gerektiğinin farkındalığına ulaşırsak kendimizi yeniden tanımamız gerektiğini de anlamış oluruz.

İşte tam bu aşama da Pleiades Sistemi ile tanışma zamanımız gelmiş demektir. Kendi varlığımızın derinlerin de gizli olan evrensel boyuta temas ederek kendimiz de yeniden bir başlatabilir ve eski kişiliğimizin yükünden özgürleşebiliriz.

Tüm varlığımızın kökten dönüşüme girmesi ile beraber kendimizi yeniden tanıyabiliriz. Geçmişten gelen kızgınlıkların ve kırgınlıkların, değersizlik duygusunun baskısının, gelecek kaygılarımızın ve korkularımızın hayatımızı sabote etmesine bir son verebiliriz.

Stres kaynaklı bir yaşamın içinden, yetenekleri ve sezgileri açılmış,  birer özgür birey olarak çıkabiliriz.

Pleiades® Sistemi hastalık tedavisi, hastalık teşhisi veya hastalıklara müdahalede bulunan bir sistem değildir.

Hastalıkların ve hayatımızdaki tüm sorunların nedeni olan kendimiz ile bağımızın kopması ve kendimizden uzaklaşmamızdır. Kendimiz den uzaklaştığımız ve sorunları dışarı da gördüğümüz sürece stres hormonlarının ağırlığı altında kalırız.

Stres, sinir sistemini bloke eden ve kendimi varlığımız ile aramızda mesafe açan bir durumdur. Kendimizi yeniden dengeye aldığımızda ve kendimize dönüp kendimizde olanları keşfettiğimizde bu keşif bize iyileşme sürecinin kapısını açacaktır.

Siz de Pleiades® Sistemini keşfederek kendinizle yeniden bağlarınızı kurabilir ve kendi hayatınızı kendi kontrolünüzde yaşabilirsiniz. Kendimizin efendisi olarak kaliteli bir yaşama adım atmanın yolunun kendimizi keşfetmekten geçtiğini unutmamalıyız.

Pleiades sistemini duyan ancak deneyimlemeyen birçok insanın sorduğu temel soru “Hangi Hastalıklara iyi geliyor ? “ veya “Bu ne işe yarıyor, bize faydası nedir ?” olmaktadır.

Yukarıda bahsedildiği gibi Pleiades® bir ilaç değildir. Eğer ilaç olsaydı faydalarından, yan etkilerinden bahsetmek mümkün olabilirdi.

Ancak Pleiades® varlığımızın özünde olan ve keşfedildiği andan itibaren bizi adım adım dengeleyen ve dönüştüren, bütünsel bir yapılanmadır.

Kendi içimizde ki parçalanmışlığın getirisi olan sorunların çözümü yine kendi içimizde ki parçalanmışlığa ve savaşa son vermekten geçer.

Pleiades® sistemi evrenin insanlığa bir armağanıdır ve keşfedilmek için kalplerimizdeki gizli rehberdir. Bu yüzden Pleiades® oluşturulmuş bir teknik değil evrenin temel özelliğine işaret eden bir isimlendirmedir.

Ş. Tolga Kuralay – +90 532 349 33 74  /  Eda Kuralay – +90 543 717 22 87   

Pleiades® Sistemi Hastalıklara Uygulanan bir sistem değildir. Oluşturulmuş bir teknik değildir.

Pleiades® Sistemi Her İnsanın kendi doğasında mevcut olan ama farkına varılmayan bir özelliktir.

Bu özellik keşfedildiğinde ve açığa çıkartıldığında insan doğasının kendi kendini dönüştürme ve iyileştirme özelliği de açığa çıkar.

Bütünsel bir dönüşüm içten dışa doğru başladığından iyileşme kendiliğinden doğal olarak meydana gelir.

Pleiades® Teşhis ve Tedavi yöntemi değil Bütünsel Bir dönüşüm Sistemidir.

Hastalıklara değil hastalığa sebeb olan ana sebepler üzerinde bir dönüşüm başlatır. Önemli olan hastalığın hedeflenmesinden çok onun meydana gelmesine sebep olan içsel ve zihinsel sebeplerdir. Sebepler çözüldüğünden hastalıklar da kendiliğinden ortadan kalkacaklardır.

Pleiades® eğitim programları içeriği ezber öğretilerden oluşmaması sebebi ile yeterli gelmektedir.

Eğitim içeriği direk deneyim ve pratik üzerine olduğundan tecrübe yollu bir öğrenim içermektedir.

Bir yemeğin tadını eğitim ile almak mümkün değildir. o yemeği tattığınız da artık bir fikriniz oluşmuştur.

Pleiades® Sistemi’ni kendi varlığınız üzerinde deneyimlediğinizden ve eğitim sonunda da bu deneyimi devam ettirebileceğinizden her an yeni keşiflere kapılar açılacaktır.

2 günlük deneyim ve pratiklerden sonra Master Eğitmenleriniz tarafından rehberliğinizin devam etmesi sağlanır.

Yolculuğunuz boyunca yaşadığınız deneyimlere yönelik bilgilendirme yapılarak donanımınızı arttırmanız için destek olunur. Yüzlerce uygulayıcı ve katılımcı bu süreçlerden geçerek uygulayıcılık yapmaktadırlar.

Pleiades® eğitim seminerlerine katılmadan önce sitemizin titizlikle araştırılmasını tavsiye ediyoruz. Daha sonra iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak genel sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Yapılan ön görüşme sonucu uygulayıcı adaylığına uygunluğunuz derecesinde eğitim seminerlerimize kaydınızı yaptırabilirsiniz. Pleiades® Sistemini her yaştan birey öğrenebilir ve uygulayabilir.

Bununla beraber Pleiades® sisteminin hastalık tedavisi, teşhisi ve hastalığa müdahale içeren bir sistem olmadığının ve bu sistemin sadece kendi bedensel zekanızın uyanışını aktive ettiğini kavramanız çok önemlidir.

Sistemin ruhunu anlamanız ve katılım için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ön bilgi almanız önemlidir.


İSTEMSİZ KAS HAREKETLERİ

Pleiades® uygulama seansları esnasında ortaya çıkan istemsiz kas hareketleri, beden zekasının uyanışı ile beraber kendi kendini dengeleme aşamasında kendini gösterir. İstemsiz kas hareketlerinden sorumlu olan OTONOM SİNİR SİSTEMİ nin kendine has zekasının devreye girmesiyle beraber sinir sisteminde başlayan dönüşüm ve dengelenme varlığımızda ki üzeri örtülmüş olan potansiyelin açığa çıkmasına sebep olmaktadır.

Bioenerji kelimesi YAŞAM ENERJİSİ anlamına gelmektedir. Kendi yaşam enerjimizin çeşitli yöntemler ve ritüeller kullanılarak yönlendirilmesi ile oluşan tekniklere bioenerji teknikleri denmektedir.

Bioenerji teknikleri kendi manyetik alanımıza bağlı olduğundan uygulamalar da sınırlı olmaktadır. Teknikler Hastalık, teşhis ve tedavi amaçlı olduğundan manipülasyon odaklıdır.

Pleiades® ise Bedensel Zekanın uyanışı ile birlikte varlığımızın kendi kendini dönüştürme yetisini yeniden kazanmasını sağlayan evrenin temel özelliğidir. Yaşam enerjimiz yani mevcut olan bioenerjimizin evrensel zeka ile desteklenmesi ve dönüşmesi söz konusudur.

Bioenerji Teknikleri lokal hedefler üzerine uygulamalar bütünü olduğundan Pleiades® Sistemi ile bağlantısı yoktur.

Pleiades® Eğitim Seminerlerin de kendi beden zekanızı uyandırabilir ve potansiyelinizi açığa çıkarabilirsiniz.

Her seviyede dengelenme ve dönüşüm sürecine girerek zihninizin ötesine geçebilir ve sezgilerinizi kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Varlığınızın iyileştirici gücünü keşfedebilir ve yakınlarınıza uygulamalar yapabilirsiniz.

Uzaktan ve yakından uygulamalar yaparak deneyimlerinizi ilerletebilirsiniz.

Profesyonel Uygulayıcı olabilirsiniz.

Hayatınızın her alanında farkındalık, idrak ve algılarınızı en verimli şekilde kullanabilir ve çevrenize bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Özet olarak kendinizi keşfedebilir ve yeniden hayatınıza anlam katabilir ve evrensel zekanın sizde nasıl ahenkle işlediğine şahit olabilirsiniz.

Etkinliklerimiz

Uygulamalar

Videolar

Pleiades® Resmi sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Pleiades® Danışmanlık Hizmetleri hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez. Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.

Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.
2019-05-13T14:43:41+03:00