fbpx

Pleiades® Seviyelerinin Anlamı

Pleiades® Sistemindeki 1nci, 2nci ve 3ncü seviyeler Derken Aslında Ne Diyoruz ?

Neden Seviyeler var ve bu seviyelerin anlamı nedir ?

Öncelikle, şunu anlamalıyız ki; Enerjinin Seviyesi Olmaz! Bunu kategorilere ayıran, düşük ya da yüksek vs., gibi ayrımları bilincimiz ve zihnimiz yapar.

Sistemimizde, ilk aktivasyon ile birlikte, her seviyede bir dönüşüm başlar. Madde ve mana iç içe olduğu için, bilincimizin hazım sürecinde, yaşadıklarını kategorilere ayırmaya ihtiyacı vardır. Bizler de bu süreç (zaman) içinde adım adım, değişen, gelişen varlıklarız.

Mana boyutundan baktığımızda ise; ne doğum, ne ölüm! Her şey an da varolur. Fakat yaşamımıza (zaman, maddeye) baktığımızda, bir örnekle açıklayalım; nasıl bir bebek doğar, emekler, yürür, koşar ve büyür ise, bizim Sistemimizdeki süreçleri de böyle tanımlayabiliriz .

Bu tıpkı bir yemeğin hazırlanıp, sofraya sunumuna kadar geçen süre ve o süre içindeki seviyeler olarak tanımlaya da biliriz …

Sistemimizde de, bu süreçte, yaşadığımız olayları, enerji akışını dengeleyebilmemiz için, seviyelere (levels) ihtiyacımız vardır. Süreci daha kolay ve anlaşılır yapabilmek için de isim/ad ile tanımlamamız bir zorunluluktur.

Nasıl bir okulda, öğrenci, öğretmen ve müdür hepsini aynı isim ile çağıramıyorsak, Sistemimizdeki tanımlamalar da bu yüzden yapılmıştır ve bunlar yalnızca işaret levhalarıdır. İşaret levhalarına, o aşağıda, bu yukarıda diye tanım koyan egodur.

Eğitimlerimizde, katılımcılarımıza, bu seviye isimlerine takılmamaları gerektiğini söylüyoruz ama seviyelerin bir anlamları vardır ve bir şeyi işaret ediyorlardır, bunları açıklayalım;

Birinci Seviye, bireyin enerji akışını dengeler, her seviyede köklü bir temizlik başlatır, hem kendine ve hem başkalarına çalışma yapabilir ama anlaşılması gereken, bir başkaları bile kendileridir, kendi dönüşümünü başlatır.

İkinci Seviye, kişi daha da gelişmeye başlar. Bir bebeğin, anne kucağından kopup, yürümeye başladığı, keşifçi haline geldiği, dönüştüğü dönemi kapsamaktadır.

Master Seviyesi, anlam olarak, eğitmenliktir. Bu konuda artık belli bir bilinç ve zihin düzeyine gelen birey, şimdi kendi geçtiği süreçleri, diğer birey olma yolculuğuna çıkan kişilere aktarma sürecidir. Bunu, artık yetişmiş bireyin anne/baba olma, eğitmen seviyesine, gelmiş olması olarak da açıklayabiliriz.

Ve tüm bu yolcuyu ve tüm zorlukları tek başına yaşamış ve bu deneyim ve tecrübelerini bizlere aktaran İnsana da Grand Master diyoruz.

Sistemimizdeki işaret levhalarını iyi anlamalıyız. Bizim anlatmak istediğimiz, seviyeler arasında, aşağı, yukarı tanımları yoktur, bunu yapan yalnızca sağlıksız bir zihindir.

Pleiades® Sistemi Hastalıklara Uygulanan bir sistem değildir. Oluşturulmuş bir teknik değildir.

Pleiades® Sistemi Her İnsanın kendi doğasında mevcut olan ama farkına varılmayan bir özelliktir.

Bu özellik keşfedildiğinde ve açığa çıkartıldığında insan doğasının kendi kendini dönüştürme ve iyileştirme özelliği de açığa çıkar.

Bütünsel bir dönüşüm içten dışa doğru başladığından iyileşme kendiliğinden doğal olarak meydana gelir.

Pleiades® Teşhis ve Tedavi yöntemi değil Bütünsel Bir dönüşüm Sistemidir.

Hastalıklara değil hastalığa sebeb olan ana sebepler üzerinde bir dönüşüm başlatır. Önemli olan hastalığın hedeflenmesinden çok onun meydana gelmesine sebep olan içsel ve zihinsel sebeplerdir. Sebepler çözüldüğünden hastalıklar da kendiliğinden ortadan kalkacaklardır.

Pleiades® eğitim programları içeriği ezber öğretilerden oluşmaması sebebi ile yeterli gelmektedir.

Eğitim içeriği direk deneyim ve pratik üzerine olduğundan tecrübe yollu bir öğrenim içermektedir.

Bir yemeğin tadını eğitim ile almak mümkün değildir. o yemeği tattığınız da artık bir fikriniz oluşmuştur.

Pleiades® Sistemi’ni kendi varlığınız üzerinde deneyimlediğinizden ve eğitim sonunda da bu deneyimi devam ettirebileceğinizden her an yeni keşiflere kapılar açılacaktır.

2 günlük deneyim ve pratiklerden sonra Master Eğitmenleriniz tarafından rehberliğinizin devam etmesi sağlanır.

Yolculuğunuz boyunca yaşadığınız deneyimlere yönelik bilgilendirme yapılarak donanımınızı arttırmanız için destek olunur. Yüzlerce uygulayıcı ve katılımcı bu süreçlerden geçerek uygulayıcılık yapmaktadırlar.

Pleiades® eğitim seminerlerine katılmadan önce sitemizin titizlikle araştırılmasını tavsiye ediyoruz. Daha sonra iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak genel sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Yapılan ön görüşme sonucu uygulayıcı adaylığına uygunluğunuz derecesinde eğitim seminerlerimize kaydınızı yaptırabilirsiniz. Pleiades® Sistemini her yaştan birey öğrenebilir ve uygulayabilir.

Bununla beraber Pleiades® sisteminin hastalık tedavisi, teşhisi ve hastalığa müdahale içeren bir sistem olmadığının ve bu sistemin sadece kendi bedensel zekanızın uyanışını aktive ettiğini kavramanız çok önemlidir.

Sistemin ruhunu anlamanız ve katılım için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ön bilgi almanız önemlidir.


İSTEMSİZ KAS HAREKETLERİ

Pleiades® uygulama seansları esnasında ortaya çıkan istemsiz kas hareketleri, beden zekasının uyanışı ile beraber kendi kendini dengeleme aşamasında kendini gösterir. İstemsiz kas hareketlerinden sorumlu olan OTONOM SİNİR SİSTEMİ nin kendine has zekasının devreye girmesiyle beraber sinir sisteminde başlayan dönüşüm ve dengelenme varlığımızda ki üzeri örtülmüş olan potansiyelin açığa çıkmasına sebep olmaktadır.

Bioenerji kelimesi YAŞAM ENERJİSİ anlamına gelmektedir. Kendi yaşam enerjimizin çeşitli yöntemler ve ritüeller kullanılarak yönlendirilmesi ile oluşan tekniklere bioenerji teknikleri denmektedir.

Bioenerji teknikleri kendi manyetik alanımıza bağlı olduğundan uygulamalar da sınırlı olmaktadır. Teknikler Hastalık, teşhis ve tedavi amaçlı olduğundan manipülasyon odaklıdır.

Pleiades® ise Bedensel Zekanın uyanışı ile birlikte varlığımızın kendi kendini dönüştürme yetisini yeniden kazanmasını sağlayan evrenin temel özelliğidir. Yaşam enerjimiz yani mevcut olan bioenerjimizin evrensel zeka ile desteklenmesi ve dönüşmesi söz konusudur.

Bioenerji Teknikleri lokal hedefler üzerine uygulamalar bütünü olduğundan Pleiades® Sistemi ile bağlantısı yoktur.

Pleiades® Eğitim Seminerlerin de kendi beden zekanızı uyandırabilir ve potansiyelinizi açığa çıkarabilirsiniz.

Her seviyede dengelenme ve dönüşüm sürecine girerek zihninizin ötesine geçebilir ve sezgilerinizi kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Varlığınızın iyileştirici gücünü keşfedebilir ve yakınlarınıza uygulamalar yapabilirsiniz.

Uzaktan ve yakından uygulamalar yaparak deneyimlerinizi ilerletebilirsiniz.

Profesyonel Uygulayıcı olabilirsiniz.

Hayatınızın her alanında farkındalık, idrak ve algılarınızı en verimli şekilde kullanabilir ve çevrenize bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Özet olarak kendinizi keşfedebilir ve yeniden hayatınıza anlam katabilir ve evrensel zekanın sizde nasıl ahenkle işlediğine şahit olabilirsiniz.

Etkinliklerimiz

Videolar

Uygulamalar

Pleiades® Resmi sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Pleiades® Danışmanlık Hizmetleri hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez. Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.

Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.
2019-04-25T15:24:52+03:00