PLEİADES® NEDİR?

WhatsApp Image 2019-01-06 at 18.09.22(1)

Pleiades® Şifa Sistemi Nedir?

Pleiades® Şifa Sistemi 2012 yılında Şeref Tolga Kuralay tarafından keşfedilen, dünyaya daha geniş açıda şifa frekansları sağlayan ve bu yeni frekanslar aracılığı ile her seviye ve katmanda insan varlığına genel bir dengeleme ve iyileşme sağlayan, el dokunmaksızın işleyen bir sistemdir.

Şimdiye kadar bilinen tüm şifa tekniklerinden farkı herhangi bir teknik, ritüel ve bilgiye dayanmaksızın teşhis ve tedavi yöntemine ihtiyaç duymadan evrensel zeka ile işleyen bir sistem olmasıdır.

Bu sistemde belirli hastalıklar üzerinde değil, hastalıkların ana nedenleri üzerine yani asıl kaynak nedenlere çalışma yapılır.

Pleiades® Şifa Sistemi ile çalışırken bilinen tekniklerin ötesinde “enerji” şifasından çok daha fazlasıyla çalışıyoruz.

Tekniklerin ve kalıpların ötesine geçen bir dönüşüm, yenilenme ve kendi içinde frekans (bilgi) taşıyan her seviyede şifalandırma tayfı kullanıyoruz.

Evrenin orijinal dengesi ile uyumlanıp, varlığımızın öz potansiyelini keşfetme olanağını buluyoruz.

Pleiades® Şifa Sistemi bizi varlığımızın her seviyesi ile yeniden bağlar. Bu bağlantı sayesinde varlığımızın her seviyesinde yeniden yapılanma süreci devreye girer. Her insanda farklı ve kendine has bir yol izlenir. Buna uyumlanma süreci deriz.

 

Şifa teknikleri ve kuralları “okunmalıydı, öğrenilmeliydi, ezberlenmeliydi” ve “basamakları, kalıpları, kuralları ve reçeteleri” sıkı sıkıya uygulanmalıydı.

 

Halbuki büyük resimle bağlantımız kurulduğunda bütün bunlara derhal erişiriz. Ne kadar güçlendirici ve özgürleştirici!

Yapılan araştırmalar bunun Reiki, Johrei, Qi Gong, Reconnection vs. gibi şimdiye kadar bilinen bütün şifa enerjisi frekanslarını kapsadığını ve ötesine geçtiğini göstermektedir.

Aynı zamanda bize “teknikleri” aşma, korku tabanlı ritüelleri bırakma ve yöntemleri öğrenip ezberleme külfetinden kurtaracak imkanı sağlamaktadır.

​Bu seviyede bir şifalandırmanın gerçekleşmesinin sebebi, kendimizi ve bize gelen insanları “yeniden birleştirdiğimiz içindir”.

İşte bu yeniden birleştirme bizi orijinal bütünlüğümüze, evren ile bağlantımıza ve bizi her şeyle olan birliğimize götürerek şifanın meydana gelmesine izin verir.

Şifa dengedir. Arızaların ortadan kalkması değildir. Eğer öyle olsaydı tedavi veya terapi olarak tanımlanırdı.

Dengeyi getirdiğimizde artık bir maksada hizmet etmediği için semptomlar kendiliğinden ortadan kalkar, çünkü hastalığın ortaya çıkmasının sebebi artık yoktur. Bu gerçek şifanın esasıdır.

 

Teknikler aslında sizi belli bir duruma getirecek ritüellerdir. Fakat bir çoğunuzun esefle fark ettiği gibi tekniği öğrenmek sizi esas varılması gereken duruma erişmekten alıkoyar.

Bisikletlerin yanlarına takılan eğitim tekerlekleri gibidir. Maksat size bisiklete binmeyi öğretmektir ama o tekerlekleri kaldırmadığınızda ustaca bisiklete binemezsiniz ve de deneyiminizin keyfi olmaz.

Pleiades® Şifa Sistemi sizi tekniğin ötesine bir varoluş şekline taşır. Artık siz bu şifa enerjisisinizdir ve o da sizdir. Elinizden onunla beraber titreşmekten başka bir şey gelmez. Dikkatinizi topladığınız anda sizden akmaya başlar.