PLEİADES® ETKİNLİK PROGRAMLARI

Pleiades® Şifa Sistemi etkinlik programları uzaktan düzenlenen uygulama programlarını kapsar.

Uzaktan programlar kapsamında belirlenen tarihler doğrultusunda Uzaktan Aktivasyon veya uzaktan uygulayıcı eğitim programlarına katılabilirsiniz. Pleiades® Şifa Sistemi uygulama programlarının her biri için uzaktan uygulama seçeneği vardır.

Birebir uygulamada geçerli olan tüm koşullar uzaktan uygulamalar içinden geçerli olmaktadır.

Sitemizde kayıtlı olan eğitmenlerimiz uzaktan aktivasyon ve uygulayıcı eğitim programı düzenlemektedirler.

Eğitmenler ve uygulayıcılar bölümünden yaralanabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Pleiades® Şifa Sistemi Türkiye resmi web sitemiz olan Pleiades.com.tr adresin de yayınlanan etkinlikleri sadece Şeref Tolga Kuralay düzenlemektedir.


ETKİNLİK AÇIKLAMASI


Pleiades® Şifa Sistemi etkinlik programları, uyumlanma ve aktivasyon çalışmalarını içeren ve uzaktan uygulanan programlardır.

3 Gün süren programlar günde bir saat süre ile uzaktan uygulanan seansları kapsar.  3 günlük program bittikten sonra aktivasyon tamamlanmış olur.

​Aktivasyon sonucu “UYUMLANMA” süreci başlar. Bu süreçte varlığınız üzerinde çok boyutlu bir dönüşüm başlayacaktır.

​ Bu süreç boyunca deneyimleriniz ve yaşamsal tecrübeleriniz takip edilir ve süreç boyunca rehberlik hizmeti alırsınız. ​

Etkinlik Programları her ay belirlenen tarihlerde sabah ve akşam saatlerin de düzenlenir.

Sitemizden etkinlik tarihlerine ulaşmanız mümkündür.

Uzaktan Etkinlikler  “AKTİVASYON – UYUMLANMA -UYGULAYICILIK” programlarını içerir.

Dilerseniz sadece uyumlanma ve aktivasyon programına katılarak kendi üzerinde dönüşüm başlatabilir ve kendinize uygulamalar yapabilir,dilerseniz uygulayıcılık programına katılarak çevrenize de uygulamalar yaparak profesyonel hizmet verebilir ve sitemiz veri tabanına kayıt olarak resmi uygulayıcımız olabilirsiniz.

Etkinlik programı sonunda Pleiades® Şifa Sistemi Genel Bilgi ve Uygulayıcı el kitabınız vede Sertifikanız adresinize gönderilir. ​

Etkinlik Programları her ay belirlenen tarihlerde sabah ve akşam saatlerin de düzenlenir. Sitemizden etkinlik tarihlerine ulaşmanız mümkündür.

Belirtilen etkinlik tarihlerinde etkinlik programı 11:00 – 23:00 saatleri aralığında katılımcının belirlediği saatler arasında başlatılmaktadır.

Katılımcı program saatleri arasında arasında kendine özel bir saat belirleyebilmektedir. 3 günlük program süresince etkinliğe katılımcı sayısı beş kişidir.

​Beş kişilik sınır aşıldığında kayıtlar kapatılmakta ve diğer etkinlik tarihleri için kayıt açılmaktadır.

​Katılımcılar yukarıda belirtilen etkinlik tarihlerinde tercihlerine göre Uygulayıcılık sertifikası alabilir veya sadece Aktivasyon programına katılabilirler.

 

Etkinlik Takvimi