PLEIADES® EGZERSİZLERİ

Pleiades® Programı Öncesi Egzersizler

 

Aşağıda ki egzersizler “AKTİVASYON VE UYUMLANMA” Programı öncesi ve sonrası uygulanan egzersizlerdir.

​Egzersizleri uygulayarak beden sinir sisteminizin hassasiyetini arttırabilir ve uykudaki sistemlerinizi uyandırarak beden enerji meridyenlerinin dengelenmesi sürecini başlatabilirsiniz.

Her ne kadar süreci başlatmanız söz konusu olsa da süreç boyunca izlenmesi gereken yollar hakkında bilgi almanız gerekebilir. Aşağıda ki egzersizler sonucu dönüşüm sürecini tetikleyebilirsiniz.

Ancak süreçler her bireyde farklı işlemektedir. Süreçlerin takip edilmesi ve deneyimlerinizin kontrollü ilerleyebilmesi için “AKTİVASYON VE UYUMLANMA” programlarına katılmanız faydalı olacaktır.

Bu durum da daha farkındalıklı ve kontrollü ilerleme kaydedebilir, rehberlik alarak kendi sisteminizi aktive edebilir ve çevrenizdeki insanların da aktivasyonuna yardımcı olabilirsiniz.

 

Bedeniniz ile belki de uzun zamandır odaklanmamış ve temas kurmamış olabilirsiniz. Rahat bir zemin üzerinde sırt üstü uzanarak ve gözlerinizi kapatarak bedeninizi gevşetin 10 – 15 saniye kadar nefesinizi izleyin ve hissedin. Özel bir nefes çalışması yapmanıza gerek yoktur.​

Nefesinizi izlemekle kendinizi gevşetmiş ve zihinsel faaliyetinizi düşürmüş olacaksınız. Bu durumda gözleriniz yine kapalı olarak bedeni tamamen serbest bırakın. Elleriniz ve ayaklarınız çapraz değil yanlara açılmış ve gevşek olarak salınmış vaziyette kalsın.

Bedeninizi gevşek durumda ve gözleriniz kapalı olduğu durumda bir kez niyet edin ve olmasına izin verin. Niyetinizi tekrar tekrar söylemenize gerek yoktur. Her Tekrarda zihniniz devreye girecek ve beklentiye girerek bir şeyler olmasını umacaksınız. Bu Kaynağın akışını zayıflatacaktır. Beklentiler akışı kestiğini unutmayın.

Zihninizden düşünceler geçiyorsa veya artış gösteriyorsa savaşmayın bırakın geçsin olmasına izin verin. Zihninize müdahale etmenin amacımız olmadığını hatırlayın. Sadece uzanıyorsunuz, o kadar.

Niyetinizin kişisel özel bir niyet olması teslimiyet değildir aksine bir mücadele ve yönlendirmedir. Egonuzun isteklerini bir kenara koyun. ​

Bir kere kendinize şunu söyleyin ”HER SEVİYEDE DENGEYE İZİN VERİYORUM VE KENDİMİ KAYNAĞA TESLİM EDİYORUM, ŞİMDİYE” ve kendinizi serbest bırakın.

Her Seviyede denge şu anlama gelir; Beden – Zihin – Ruh ayırt etmeden tüm varlığın teslimiyeti. Burada nasıl olacak, ne olacak, ne zaman olacak soruları yoktur. Cevap arayışı ve bir şeyin olmasını beklemek yoktur. Sadece saf ve samimi bir teslimiyet ve bırakış vardır.​

Denge, bütünseldir. Tüm seviye ve boyutlarda gerçekleşen senkronize bir işlemdir. İnsan zihninin ötesinde işleyen evrensel zekanın iradesine dayalı bir dönüşüm sürecidir.

Her seviyede dengeye izin verdikten sonra bedeninizi hissedin ve sadece hissedin, ayaklarınızı veya ellerinizi başınızın taç noktasını ya da alın noktanızı. Bedeninizde bahsettiğim yerlerde karıncalanma, elektriklenme, ısınma, soğuma veya başka tepkiler oluşabilir. Oluştuğu zaman hisselerinizi izleyin ve dikkatinizi verin ancak bedeninizi kasmayın.

Yeni çağ frekansları her yerde aynı anda internet ağı gibi hali hazırda mevcuttur ve bu ŞİMDİ’de dir. Sadece sizin hatırlamanız ve bunu bilmenizle beden bu frekansları algılayacak ve ne yapmasını bilecektir.

Bedensel sekmeler ve seğirmeler olursa ve artarsa buna engel olmayın, izin verin bu meridyenlerinizin dengeye alınmasıdır. Üşüme ya da ısınma olabilir, kalp atışlarınız hızlanabilir bu yüzden panik yapmayın ve unutmayın Kaynak’ta güvendesiniz.

Vizyon ve semboller görebilir veya geçmiş anılarınızla karşılaşabilir, ağlama hissine kapılabilirsiniz veya nedensiz ağlamaya başlayabilirsiniz veya tam aksine gülme krizine girebilirsiniz. Hepsine izin verin. ​

Bunların hiçbiri olmayabilir bu yüzden sorun yapmanıza gerek yoktur. Hissetmeniz gerekmez, dengeleme başka bir seviyede başlamış olabilir ve zamanı gelecektir. Hayatınızda ve farkındalığınızda daha sonra kendini gösterecektir.

Egzersiz sırasında uykuya dalabilirsiniz veya uykunuz tamamen kaçabilir, sıkılabilir veya bunaltı gelebilir, mide bulantısı ve kusma bile olabilir. Böbrek ve sindirim sistemi hızlı çalışabilir hepsi normaldir ve olmasına izin verin.

Yaşadığınız deneyim her ne olursa olsun etiketlemeyin, iyi ya da kötü şeklinde yorumlamayın, kendinize paye vermeyin ve diğerlerinden üstün olmadığınızı hatırlayın ve deneyimleri kişiselleştirmeyin.

Her ne deneyimliyorsanız yolculukta gördüğünüz görüntüler kadar önemseyin ve yolunuza devam edin.

Daha farklı deneyimlerde yaşayabilirsiniz hepsi bununla sınırlı değildir ve tüm yaşadıklarınız başlangıçtır.