fbpx

Pleiades® Bireysel Seansı Nedir?

Bireyin genel hayat kalitesinin arttırılması için uygulanan seanslardır. Hayat Kalitemiz zihinsel düşüncelerimizden, bedensel ve duygusal yapımıza kadar olan her kavramı içine alır.

Bireysel Seanslar Pleiades® Uygulayıcıları veya Pleiades® Master Eğitmenleri tarafından uygulanır ve süreçler takip edilerek rehberlik yapılır.

Bir Pleiades® uygulayıcısı veya Pleiades® eğitmeni sadece uygulayıcı değil, uygulama sonrası rehberlik ve kılavuzluk eden ve yolculuğunuzda her daim sizinle olan rehberlerdir.

Bireysel seanslar program halinde uygulanır. Bir Pleiades® Seans programı toplam bir gün aralıkla uygulanan 3 seanstan oluşur. Her seans sonrası 1 gün boşluk bırakılır.

Bireysel seans uygulama programı alındıktan sonra süreç takip edilerek Pleiades® Uygulayıcının ve Danışanın gerekli gördüğü taktirde program yenilenebilir. Programlar arasında en az 3 ay süre geçmesi alınan geri bildirimlere göre en uygun zaman olarak gözlemlenmiştir.

Her program sonrası beden enerji meridyenlerinin yenilenmesi belirli süreçler almaktadır.

Bireysel seanslar belirli hastalıklar üzerine değil danışana uygulanır. Danışanın süreci bu uygulamalardan sonra başlayacağından süreç içerisinde gözlem gerektiği gözden kaçmaması gereken önemli bir konudur.

Bireysel seans programı sonrası başlayan süreç her seviyede bir yenilenme sürecidir. Bu süreç içerisinde birçok geri bildirimler alınmıştır. Geri bildirimler birbiri ile tamamen zıt olabilmektedir.

Bunun sebebi her danışanın farklı yaşam kalitelerinde, farklı inanç ve düşünce sistemlerinde yaşamlarını sürdürmüş ve sürdürüyor olmalarıdır.

Bu durumda her bir danışanın beden enerji meridyen sistemleri, endokrin yani bağışıklık sistemleri aynı olmayacaktır.

Bazı danışanlar olması gereken denge durumlarının üstünde bir hayat yaşarken bazı danışanlar bunun tam tersi olan bir durumda yaşıyor olacaklardır. Bu sebeple her danışanın süreç içerisinde izleyeceği yolda birbirinden farklı olacaktır.

Bireysel seans programları bütüne (ruh, beden ve zihin) uygulandığından belirli bir hastalık üzerine tedavi amaçlı gidilmediğinden bu yönde bir beklentiye girilmemelidir.

Sonuç odaklı değil süreç odaklı bir yaklaşımla bakış açımızı değiştirirsek o zaman gelişmeleri daha yakından izleyebiliriz.

Bireysel seanslar teşhis ve tedavi değildir. Beden üzerinde tarama yapılarak teşhis konulmaz.

Her şeyin her an değişken değerlere sahip olduğunu biliyorsak o an yapılan bir teşhisin ve taramanın sadece o an için kendi zihinsel koşullanmalarımıza göre olacağını ve ardından yapılan bir uygulamanın müdahale olacağını bilmemiz gerekir.

Bireysel Seanslar beden enerji meridyen sisteminin orjinal akışına dönmesi için gereken sürecin başlatılması olarak kabul edilir. Bu süreç içerisinde enerji meridyenlerinin sağlıklı bir akışa kavuştukça sebeb oldukları rahatsızlıkların ortadan kalktığı ve daha kaliteli bir yaşam tarzının ortaya çıktığı gözlemlenmektedir.

Beden enerji sistemin akışında sapma olduğunda ortaya çıkan rahatsızlıklar, zihinsel ve ruhsal sorunlarında bireysel seanslar sonrası süreçlerde çözülmeye uğradığı deneyimler arasındadır. Bu durumda Bireysel Seansların hangi hastalıklar üzerinde etkili olduğu sorunun bir anlamı da olmayacaktır.

Bireyin genel dengesine kavuşma sürecinde sorunlarda beraberinde çözüldüğünden hayat kalitesinde dönüşüm gözlemlenecektir.

Pleiades® Sistemi Hastalıklara Uygulanan bir sistem değildir. Oluşturulmuş bir teknik değildir.

Pleiades® Sistemi Her İnsanın kendi doğasında mevcut olan ama farkına varılmayan bir özelliktir.

Bu özellik keşfedildiğinde ve açığa çıkartıldığında insan doğasının kendi kendini dönüştürme ve iyileştirme özelliği de açığa çıkar.

Bütünsel bir dönüşüm içten dışa doğru başladığından iyileşme kendiliğinden doğal olarak meydana gelir.

Pleiades® Teşhis ve Tedavi yöntemi değil Bütünsel Bir dönüşüm Sistemidir.

Hastalıklara değil hastalığa sebeb olan ana sebepler üzerinde bir dönüşüm başlatır. Önemli olan hastalığın hedeflenmesinden çok onun meydana gelmesine sebep olan içsel ve zihinsel sebeplerdir. Sebepler çözüldüğünden hastalıklar da kendiliğinden ortadan kalkacaklardır.

Pleiades® eğitim programları içeriği ezber öğretilerden oluşmaması sebebi ile yeterli gelmektedir.

Eğitim içeriği direk deneyim ve pratik üzerine olduğundan tecrübe yollu bir öğrenim içermektedir.

Bir yemeğin tadını eğitim ile almak mümkün değildir. o yemeği tattığınız da artık bir fikriniz oluşmuştur.

Pleiades® Sistemi’ni kendi varlığınız üzerinde deneyimlediğinizden ve eğitim sonunda da bu deneyimi devam ettirebileceğinizden her an yeni keşiflere kapılar açılacaktır.

2 günlük deneyim ve pratiklerden sonra Master Eğitmenleriniz tarafından rehberliğinizin devam etmesi sağlanır.

Yolculuğunuz boyunca yaşadığınız deneyimlere yönelik bilgilendirme yapılarak donanımınızı arttırmanız için destek olunur. Yüzlerce uygulayıcı ve katılımcı bu süreçlerden geçerek uygulayıcılık yapmaktadırlar.

Pleiades® eğitim seminerlerine katılmadan önce sitemizin titizlikle araştırılmasını tavsiye ediyoruz. Daha sonra iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak genel sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Yapılan ön görüşme sonucu uygulayıcı adaylığına uygunluğunuz derecesinde eğitim seminerlerimize kaydınızı yaptırabilirsiniz. Pleiades® Sistemini her yaştan birey öğrenebilir ve uygulayabilir.

Bununla beraber Pleiades® sisteminin hastalık tedavisi, teşhisi ve hastalığa müdahale içeren bir sistem olmadığının ve bu sistemin sadece kendi bedensel zekanızın uyanışını aktive ettiğini kavramanız çok önemlidir.

Sistemin ruhunu anlamanız ve katılım için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ön bilgi almanız önemlidir.


İSTEMSİZ KAS HAREKETLERİ

Pleiades® uygulama seansları esnasında ortaya çıkan istemsiz kas hareketleri, beden zekasının uyanışı ile beraber kendi kendini dengeleme aşamasında kendini gösterir. İstemsiz kas hareketlerinden sorumlu olan OTONOM SİNİR SİSTEMİ nin kendine has zekasının devreye girmesiyle beraber sinir sisteminde başlayan dönüşüm ve dengelenme varlığımızda ki üzeri örtülmüş olan potansiyelin açığa çıkmasına sebep olmaktadır.

Bioenerji kelimesi YAŞAM ENERJİSİ anlamına gelmektedir. Kendi yaşam enerjimizin çeşitli yöntemler ve ritüeller kullanılarak yönlendirilmesi ile oluşan tekniklere bioenerji teknikleri denmektedir.

Bioenerji teknikleri kendi manyetik alanımıza bağlı olduğundan uygulamalar da sınırlı olmaktadır. Teknikler Hastalık, teşhis ve tedavi amaçlı olduğundan manipülasyon odaklıdır.

Pleiades® ise Bedensel Zekanın uyanışı ile birlikte varlığımızın kendi kendini dönüştürme yetisini yeniden kazanmasını sağlayan evrenin temel özelliğidir. Yaşam enerjimiz yani mevcut olan bioenerjimizin evrensel zeka ile desteklenmesi ve dönüşmesi söz konusudur.

Bioenerji Teknikleri lokal hedefler üzerine uygulamalar bütünü olduğundan Pleiades® Sistemi ile bağlantısı yoktur.

Pleiades® Eğitim Seminerlerin de kendi beden zekanızı uyandırabilir ve potansiyelinizi açığa çıkarabilirsiniz.

Her seviyede dengelenme ve dönüşüm sürecine girerek zihninizin ötesine geçebilir ve sezgilerinizi kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Varlığınızın iyileştirici gücünü keşfedebilir ve yakınlarınıza uygulamalar yapabilirsiniz.

Uzaktan ve yakından uygulamalar yaparak deneyimlerinizi ilerletebilirsiniz.

Profesyonel Uygulayıcı olabilirsiniz.

Hayatınızın her alanında farkındalık, idrak ve algılarınızı en verimli şekilde kullanabilir ve çevrenize bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Özet olarak kendinizi keşfedebilir ve yeniden hayatınıza anlam katabilir ve evrensel zekanın sizde nasıl ahenkle işlediğine şahit olabilirsiniz.

Etkinliklerimiz

Videolar

Uygulamalar

Pleiades® Resmi sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Pleiades® Danışmanlık Hizmetleri hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez. Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.

Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.
2019-04-25T15:13:14+03:00