PLEİADES® BİREYSEL SEANS PROGRAMI

BİREYSEL SEANSLARI & UYUMLANMA SEANSLARI

BİREYSEL SEANS :

Pleiades® Bireysel Seansları, Bireyin genel olarak dengelenmesi amaçlı uygulanan ve bir Pleiades® Uygulayıcısı ile gerçekleştirilen seanslardır. 1 gün ara ile uygulanan 3 seansı kapsar. 15 – 45 dakika arası sürmekte olup sürede değişkenlikler olabilir.

Pleiades® Bireysel Seansları Pleiades® Uygulayıcısı eşliğinde uygulanan seanslardır. Belirli bir hastalığa değil bireye ve bireyin genel varlığı üzerine uygulama yapılır.

UYUMLANMA SEANSI :

Pleiades® Uyumlanma Seansları Bireyin genel dengelenmesi ve bu süreci kendi kendine seanslar düzenleyebilmesi amaçlı uygulanır. Pleiades® Sistemine aktive olan birey aynı zaman da Pleiades® Lisanslı Uygulayıcı Olmaya da hak kazanır ve etrafına profesyonel seanslar uygulabilir. Pleiades® Master Eğitmeni Eşiliğinde 3 gün arka arkaya 15 – 45 dakika süren uyumlanma ve aktivasyon seanslarının süresi de bireysel seanslarda olduğu gibi değişkenlik gösterir.

Aktivasyon seansları alan bireylerin Pleiades® Uygulayıcısı eşliğinde seans almaya ihtiyacı kalmaz ve kendi kendine sürecini takip ederek kendine rehberlik edebilir. Bu süreç içerisinde Pleiades® Eğitmeni tarafından rehberliği yapılarak kendi Yolculuğunda ilerlemesine yardımcın olunur.

Pleiades® Uyumlanma Seansları için Sadece Sistemimiz de kayıtlı Pleiades® Master Eğitmenleri yetkilidir.

Aktivasyon Seansları ve Bireysel Seans Talepleri için Sitemiz de kayıtlı olan Lisanslı Eğitmenlere Aşağıda ki linklerden ulaşabilirsiniz.

PLEİADES EĞİTMENLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Etkinlik Takvimi