fbpx

Pleiades® Bireysel Seans Esnasında Geri Bildirimler

Pleiades® frekanslarına verilen istemsiz fiziksel, fizyolojik, zihinsel veya duygusal tepkilerdir.

Bu kayıtlar her Pleiades® seansını deneyimleyen bireyin profil yapısına göre değişkenlik göstermektedir.

Olmasını beklediğimiz herhangi bir, tek veya fazla kayıt yoktur. Her bireyde farklı tezahürlerde olabilir veya hiçbiri olmayabilir. Ortak kayıt belirtilerinden bazıları aşağıda belirtildiği üzeredir.

1.Hızlı göz hareketleri;

Genellikle ilk kayıt belirtisi olan hızlı göz hareketleri, şaşırtıcı bir ikilem ortaya koyar, çünkü dış görünüşte birey inanılmaz bir dinginlik yaşıyor olmasına rağmen, aslında dingin olmanın yakınından bile geçmez. Bu durum görünüşte uyuyan bir insanın rüya görmeye başlamasına benzer. Ancak Pleiades® seans deneyimi yaşayan bir kişinin durumu farklıdır, nedeni farklıdır çünkü hasta uyur halde değildir. Pleiades® frekanslarıyla ortaya çıkan hızlı göz hareketleri belirgin birkaç şekilde kendilerini gösterirler. Bazen göz kapakları kırpışır. Bazen hızlı bazen yavaş ve bazen de hiç olmayabilir. Tüm bunlar olurken danışan her haliyle durumun farkındadır.

2.Solunum değişiklikleri;

Solunum değişiklikleri ilk olarak ortaya çıkan kayıt belirtilerinden birisidir ve genellikle göz kayıtları ile aynı zamanda veya hemen sonra görülürler. Bu geri bildirim kendisini birkaç şekilde ortaya koyabilir. Hızlı, derin, düzensiz bir solunum ya da ağzın kenarından soluma ve bir de derin horlama bu tepkilerin arasındadır. Ancak bilinen şeklinden farklıdır, danışan uyanıktır ve çıkardığı sesin farkındadır.

Bütün bu solunum değişikliklerinin ortak bir noktası vardır, bu da bir olmayı, birlik durumunu ve mutluluğu anlatır. İnsanlar bu durumdayken, ne uyanık ne de uykuda olduklarını, her ikisinde de daha gerçek bir yerde bulunduklarını ifade etmişlerdir. Bilinçteki ve solunumdaki bu değişimleri deneyimleyen bireyler anlatmaktadır.

3.Yutkunma;

İlk kayıt belirtilerinin üçüncüsüdür. Çoğunlukla kişinin yutkunmasında sıklaşma ya da artma görülür. Bazen seans boyunca devam eder; genellikle seansın ilk aşamasında gözlemlenir. Çok yaygın bir kayıt belirtisidir. Seansa başladıktan birkaç dakika sonra ortaya çıkar, ancak hızlı göz hareketlerine ve solunum kayıtlarına göre daha seyrek görünür.

4.Gözyaşları;

Aniden ortaya çıkan gözyaşları büyüleyici bir kayıttır. Görünüşte hiçbir habercisi olmadan gözyaşları kişinin gözlerinde birikir, taşar ve danışanın yüzü mutluluk ifadesi taşırken yanaklarından aşağı süzülür. Gözyaşları, hakikate temas etmenin, hakikati hatırlamanın tepkisidir. Hakikatin hepimizin geldiği ve geri döneceği, çok uzun zamandır görmediğimiz bir yer olduğunu anlamaktır. Hakikate temas etme ve

onunla etkileşme şerefini elde ettiğimizde, bir an için bile olsa yuvada olma ve yakında tekrar orada olacağımız hissi duygularımızın yükselmesine neden olur.

5.Kahkaha;

Bazen seanstaki birey kontrol edilemez bir şekilde gülmeye başlar. Büyük bir olasılıkla bize neye güldüklerini bilmediklerini söylerler.

6.Parmak hareketleri;

Seansın başlamasından birkaç dakika sonra ortaya çıkan bir kayıtta parmak hareketleridir. İstemsiz parmak hareketleri senkronize veya senkronize olmadan görünebilir. Bazen her iki elin parmakları, bazen de tek elin parmakları hareket edebilir. Bazen her iki elin parmakları

aynı anda hareket edebilir, bazen önce bir elin sonra da diğer elin parmakları oynar. Seans devam ettikçe çoğunlukla el ve bileklerin de devreye girdiğini gözlemleyebilirsiniz. Bazı kişilerde kol da işin içine girebilir. Bu durumun bir çeşitlemesi de zaman zaman ayaklarında benzer durumları sergilemesidir.

7.Baş dönmesi ve beden hareketleri;

Bazen baş yavaşça bir tarafa ya da diğer tarafa dönebilir veya çekiliyor gibi hissedilebilir. Sık görülen beden hareketleri karın ve göğüs bölgesi ile ilgilidir. Aynı zamanda kolların ve bacakların zıpladığını da görebilirsiniz.

 8.Karın guruldaması;

Seanslar sırasında sık sık insanların karnı guruldar.

MERAK EDİLENLER

PLEİADES® EĞİTİM SEMİNER PROGRAMI İÇERİĞİ :

Pleiades® Eğitim Seminer Süresi : 2 Tam Gündür. (Cumartesi – Pazar)

Süre : Sabah 11:00 ile Akşam 17:00 arası

Eğitim Süresince Uygulanan Programlar :

 • Katılımcılara Bireysel Aktivasyon seanslarının uygulanarak Aktive edilmeleri,
 • Beden Hassasiyetinin arttırılarak hislerin farkedilmesi ve 5 duyu ötesi elekromanyetik alanların beden içinde ve dışında hissedilmesi,
 • Beden Sinir Sisteminin İşleyişi,
 • Beyin ve Sinir Sisteminin Yapısı ve Pleiades®
 • Duygusal ve zihinsel sorunların Sinir Sistemi üzerinde tespit edilmesi ve dönüştürülmesi,
 • Katılımcının kendi kendine seanslar yapabilmeye elverişli duruma getirilmesi,
 • Katılımcının çevresine seans uygulaması yapabilmesi için donanımının arttırılması,
 • Mekansal Enerji Dengeleme Uygulamalarının Öğrenimi,
 • Uzaktan Seans Uygulamaları yapabilme yeteneğinin kullanılması,
 • Pratik deneyim ve denemeler,
 • İlişki, aile, sosyal ilişkiler sorunlarının deneyim yollu çözüm sürecine alınması,
 • Depresyon ve Stres Yönetimi,
 • Beden enerji meridyenleri,
 • Yaşam Kalitemizi Bozan olay ve sorunların çözüm süreci,
 • Kuantum Fiziği ve Pleiades® bağlantısı,
 • Travmalar ve duygusal blokajların nedenleri ve çözümü,
 • Soru ve Cevap Bölümleri.

Pleiades® Eğitim Seminerlerinde Bireyler kendi Aktivasyon Seanslarını alarak, birebir deneyim yollu süreci yaşarlar ve kendi kendilerine seans yapabilme, çevresine yapabilme, hayvan ve bitkilere seans uygulayabilme ve uzaktan seanslar yapabilme gibi yetilerini kullanmayı öğrenerek Pleiades® Lisanslı Profesyonel Uygulayıcı Olarak Yetiştirilirler.

Seminer sonunda açılan Whatapp gruplarına katılarak uzman master eğitmenler rehberliğinde süreçlerine destek alarak donanımlı uygulayıcı olarak öğrenim süreçlerine devam ederler.

Pleiades® Uygulaması, bedenimizin kendi kendini iyileştirebilen ancak pasif duruma düşmüş olan “GİZLİ ZEKASINI” aktive eden bir uygulamadır. Aktive olan beden sinir sisteminin kendi kendini dengeleme özelliğinin açığa çıkması ile başlayan dengelenme süreci, bedenin kendi orjinal zekası tarafından yönetildiği için PLEİADES® sistemini bionerji veya benzer tekniklerle karıştırmamalıyız.

Pleiades® uygulaması “TEDAVİ”nin kendisi olmamakla beraber, bedenin kendisini dengelemesi, dönüştürmesi ve yenilemesi için “İYİLEŞME” sürecini başlatan bir uygulamadır.

Pleiades® Uygulama Seanslarında sık görülen “İSTEMSİZ KAS HAREKETLERİ” Sinir Sisteminin Aktive olması esnasında süregelen geri bildirimlerdendir. Bilindiği üzere sinir sistemimiz, beynimiz ve kaslarımız elektriksel, elektromanyetik akımlarla kendi içerisinde bir network (ŞEBEKE) oluşturmuş durumdadır.

Söz konusu şebeke ağı tüm bedenimizi kaplayan bir sinir ağıdır. Bu sistem üzerinde oluşan hasar ve yıpranmalar tüm beden sistemini etkilemekle beraber, ruhsal, duygusal, fiziksel ve zihinsel boyutlarda da karmaşaya ve kaosa neden olmaktadır.

Sinir sisteminin “İSTEMSİZ KAS HAREKETLERİNİ” yöneten “OTONOM SİNİR SİSTEMİ” aktive olduğunda tüm bedenimizi saran elektromanyetik devrenin kendi orijinal dengesine kavuşmak için gösterdiği “REAKSİYON”, istemsiz kas hareketleri olarak dış düzlemde somut bildirimlere yol açabilmektedir.

Pleiades® Uygulamaları, bireylerin kendi beden sinir sistemlerinin aktive olması amaçlı yapılan uygulamalardır. Bu uygulamalar, pasif duruma geçmiş ve canlılığını kaybetmiş sistemimizin aktif duruma geçmesi sürecidir. Temel düzlemde bu durumun bizlerin doğal hali olduğu için insanlara, hayvanlara ve bitkilere uygulanabilir.

Uygulamalarda sınır yoktur. Pleiades® uygulamaları teknik, rituel, ilaç, hipnoz vb yöntemler içermediğinden  olumsuz etkisi yoktur. Bu uygulamalar İnsanın Kendi Doğasını Keşfetmesi ve potansiyelini en verimli şekilde kullanabilmesini sağladığından kendi doğal halimizi yaşamamızın olumsuz bir tarafı tabi ki olmamaktadır.

Pleiades® Danışmanlık Hizmetleri olarak belirli sabit bir merkezimiz yoktur. Türkiye genelinde belirli illerde Bireysel Seans, Aktivasyon ve Eğitim Seminerleri konseptinde Organizasyonlar düzenlenmektedir. Genellikle Eğitim Seminerlerimiz İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya İllerinde Düzenlenmekte olup sitemizde etkinlik ve seminerler bölümünde Organizasyon illeri ve tarihleri yayınlanmaktadır.

Pleiades® Eğitim Seminerlerine Katılım Bedeli 2750 TL dir. Eğitim Bedeline seminer sonrası rehberlik ve süreç takibi dahildir. Seminer sonrasında katılımcılara eğitim kitapları verilmektedir.

Bireysel Seans ( 3 seans Toplamı ) Katılım Bedeli : 1000 TL dir.

Eğitim Programlarına Katılan Katılımcılar için Bireysel Seans Bedeli Eğitim Bedeline Dahildir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ :

Katılım Ücretleri Kredi Kartına 2 ila 12 Taksit Seçenekleri ile ödenebilmektedir. Taksit Seçenekleri seçildiğinde Banka Kartınıza BDDK tarafından belirlenen “KOMİSYON ÜCRETİ” yansıtılmaktadır.

Katılımcı Talebiniz, ön görüşme sonucu uygun görüldüğü taktirde sistem üzerinde 750 TL ön ödeme yaparak sisteme kaydınız gerçekleştirilmektedir.

Bireysel Seans Katılım Bedeli :

Bireysel Seanslar sadece uzaktan uygulanan ve katılımcının uzaktan seans programına uygunluğuna karar verildiğinde başlatılan seans programlarıdır. Bireysel seans programları 3 seanstan oluşan ve bir gün ara ile 1 saat süre ile uygulanan programlardır.

Pleiades® Eğitim Seminerlerinde her katılımcı kendine özel birebir bireysel seanslar aldığından ayrıca bir seans programı düzenlenmemektedir.

Birçok katılımcı sadece bireysel seans taleplerini iletmektedir.

Eğitim Seminerlerinde Katılımcılar kendi kendilerine seans yapabilmeyi de öğrendiklerinden çevrelerine seans düzenleme konusunda seçim kendilerine kalmaktadır.

Bireysel Seanslar aynı zamanda kendi kendine uygulama ve uygulayıcılık yapmak üzerine olduğundan Eğitim Programları içerisinde Bireseysel Seans alma hakkında sahiptirler.

UZAKTAN SEANSLAR :

Pleiades® Uzaktan Seanslar, katılımcının eğitim programlarına katılımının mümkün olmadığı veya yurtdışından katılım gerçekleşeceği durumunda düzenlenen bireysel seans programlarıdır.

NASIL KATILABİLİRİM ?

Birebir görüşme sonucu katılımcının uzaktan seansa uygunluğuna karar verildiğinde belirlenen tarihlerde bireysel seans programı başlatılır.

Pleiades® Eğitim Seminerlerine kayıt olmak için iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak eğitim programına katılım uygunluğunuza karar verilir. Programa Uygunluğunuz onaylandığı taktirde site üzerinden sisteme kayıt olabilirsiniz.

Ön kayıt bedeli 750 TL olup kalan 2000 TL katılım bedeli seminer programına katılım sağladığınız seminer alanında asistanlar tarafından tahsil edilmektedir.

Belirli Bir Etkinlik Programına Kayıt Olmak İçin Bir Süre Var mıdır ?

Ön Kayıt için belirlenmiş bir süre yoktur.

Etkinlik Tarihinin Son Gününe Kadar Kayıtlar Alınmaktadır. Bununla beraber seminer eğitim programlarımız belirli katılımcı sayısı ile sınırlı olduğundan (10 Katılımcı Sınırı ), ön kayıt yaptıran katılımcı sayısı sınıra ulaştığında kayıtlar sistem tarafından kapatılmaktadır.

Pleiades Danışmanlık İletişim Numaraları :

0 532 349 33 74

0 543 717 22 87

Etkinliklerimiz

Videolar

Uygulamalar

Pleiades® Resmi sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Pleiades® Danışmanlık Hizmetleri hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez. Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.

Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.
2019-07-13T17:12:26+03:00