PLEIADES® AKTİVASYON VE UYUMLANMA PROGRAMI NEDİR?

IMG_1598

Pleiades® Aktivasyon ve Uyumlanma Programı Nedir?

Kendi dönüşüm sürecinizi takip etme, kendi kendinizi dengeleyebilme ve her seviyede enerji meridyen akışını sağlıklı bir

şekilde sağlayabilme ve en önemlisi aydınlanma yolculuğunuzu kolaylaştırma amaçlı bir programdır.

Zihinsel, duygusal ve fiziksel olmak üzere çok boyutlu bir şifa sistemini kendi üzerinizde ömür boyu deneyimlemek ve hayat kalitenizi arttırmak için en etkin program uyumlama programıdır diyebiliriz.

Bu programla beraber algı, idrak ve farkındalık düzeylerinizde belirgin bir genişlemeye şahit olabilirsiniz. Bedensel, zihinsel ve duygusal problemlerinizi farklı algılarla idrak edebilir ve çözümünü sağlayabilirsiniz.

Bu programın bireysel seanslar ile farkı sizi arayıştan özgür kılması ve kendi kendinize yetebilir bir potansiyele taşıyabilmesidir.

Kendi yol haritanızı kendiniz çizebilir, içsel bilişinizi açarak bildiklerinizin ötesine geçebilir ve hayatınızın kontrolünü elinize alabilirsiniz.

​Aile hayatınızdan ilişkilerinize, mesleki kariyerinizden sanatsal yeteneklerinize, sosyal faaliyetlerinizden yaşamsal deneyimlerinize kadar köklü değişimlere tanık olabilir ve hayatın farklı pencerelerini keşfedebilir daha da ötesi ruhsal alanda ivme kaydedebilirsiniz.

Kendinizi bildiğinizin ve sınırladığınızın ötesinde yeniden tanıyabilir ve kendiniz olmanın büyüleyici ihtişamına şahit olabilirsiniz.

Pleiades® uyumlanma programı sizi tüm teknik ve yöntemlerden özgür kılarak sanatsal ve yaratım yeteneklerinizi keşfetmenize olanak tanıyan bir programdır.