PLEİADES® AKTİVASYON VE UYUMLANMA PROGRAMI

Pleiades® Aktivasyon ve Uyumlanma programı, bireylerin  beden sinir sisteminin pasifize olan ve işlevselliğini yitirmiş olan hücrelerinin aktive olmasını sağlayan bir Pleiades® Uygulama programıdır. Bu program 3 gün üste üste uygulanan ve günde 15 – 30  dakika süren uygulamayı kapsar.

Aktivasyon programının bitiminde “UYUMLANMA SÜRECİ” adı verilen süreç başlar.

Bireyler bu süreçlerde tüm beden fonksiyonlarında ve işlevlerinde yenilenme ve yapılanma aşamasını deneyimler. Bu aşamalar da her birey için, o bireyin profiline göre bir dengelenme ve yapılanma olur ve süreçler de her birey de farklı seyreder.

Bu süreç aynı zamanda zihinsel boyutta da işlediğinden bilincimizde de genişleme hali deneyimlenir. Farkındalığı artan bilincin, beden ile uyumlanması da bu sürece dahildir. Aktivayon ve uyumlanma programına katılan bireyler kendi kendilerine bu uygulamaları yapabilir potansiyele gelerek kendilerine uygulama yapabilirler. Program sonunda her bireyin deneyimine göre açılımlar yaşandığından her bireye özel rehberlik yapılmaktadır.

Programa katıldıktan sonra daimi bir rehberlik hizmetini de almaya başlayabilirsiniz. Aktivasyon ve uyumlanma programı uzak ve yakın olmak üzere 2 türlü yapılabilmektedir.

Yakın ve uzak seanslar bireylerin tercihlerine göre değişmektedir. Pleiades® Uygulamalarının etkileri için iki çalışma arasında fark bulunmamaktadır.

Pleiades® birebir uyumlama ve aktivasyon programına katılmayı arzu ettiğiniz de sitemiz de kayıtlı olan Pleiades® Master eğitmenleri ile iletişime geçerek kayıt olabilir ve randevu alabilirsiniz.

Pleiades® Şifa Sistemi Aktivasyon ve Uyumlama programlarını sadece resmi web sitemiz de kayıtlı olan 3A master eğitmen uygulayıcılarımız düzenlemektedir.

Sitemizde Etkinlikler bölümünde yayınlanan etkinlik tarihlerinde uzaktan aktivasyon ve uyumlanma programları düzenlenmektedir. Bu etkinlikler de Şeref Tolga Kuralay tarafından düzenlemektedir. Etkinliklere katılmadan önce aşağı da linki bulunan etkinlik sayfamızı ziyaret ederek etkinlik programları hakkında bilgi alabilir ve kayıt olabilirsiniz.

Etkinlik sayfamızdan etkinlik hazırlıklarını, etkinlik öncesi aktivasyon egzersizlerini ve diğer bilgileri alabilirsiniz.

Etkinlik sayfamızı ziyaret etmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

AKTİVASYON VE BEDEN SİNİR SİSTEMİ

Pleiades Aktivasyon ve Uyumlanma seanslarında Beden parasempatik sinir sisteminin aktive edilmesi önemli bir yer teşkil eder.

​Parasempatik sinir sisteminin beden için gerekli olan NEGATİF İYONLARI üretebilme ve bu şekilde içsalgı bezlerini ve bağlı hormonal dengeleri kurabilme potansiyeli vardır.

Parasempatik sinir sisteminin aktive olması, beden stres seviyesinin düşmesine ve bununla beraber hipofiz salgı bezinin doğal işlevini rahatlıkla yerine getirmesine olanak tanır.

Hipofiz bezi, tüm salgı bezlerinin işlevlerini yöneten beden sinir sisteminin komuta merkezi durumunda olup aynı zamanda duygusal yönetimi sağlayan beyin limbik sisteminin yönetimi de bu salgı bezinin kontrolündedir.

Limbik sistem adı verilen duygusal denge merkezimiz aynı zamanda hafıza ve duygusal hafıza arasındaki dengeyi sağlayan önemli bir sistemdir.

Limbik sistemin kendi doğal dengesine kavuşması ile beraber farkındalık, algı ve idrak alanlarında “BİLİŞSEL”  olarak ivme kaydedilir.

Bununla beraber epifiz bezinin melotonin salgılaması kendi doğal döngüsüne kavuşur. Daha önce tepki verdiğimiz veya anlayamadığımız konuları daha net algılar ve yanıtlar hale geliriz.

Daha önceki yaşam şeklimizde stres hormonlarının salgılanmasından sorumlu olan sempatik sinir sisteminin aktif ve sürekli olarak çalışması dengeye alınır.

Beden genel sinir sistemininin dengelenmesi ile beraber beden enerji meridyenlerimiz onarılır ve yenilenir. Beden manyetik alanımızın dönüştürme özelliği açığa çıkarak hayatımızın her alanında meditatif kalabiliriz.

​ Aktivasyonun her seviye de olması bu durumu işaret etmek amaçlıdır.

Pleiades Şifa Sistemi Bedenimiz ile kuantum alan (ATOMALTI SAF ENERJİ ALANI) arasında bağ kuran bir sistemdir

Etkinlik Takvimi