fbpx

Hastalık ve Sağlık

Genel toplum dilinde farklı hastalıklardan bahsedilir. Ancak HASTALIK sözcüğü tekil bir kavramdır.

Nasıl ki SAĞLIK kelimesini çoğul olarak SAĞLIKLAR olarak kullanamıyorsak HASTALIK kelimesini de kullanamayız.

HASTALIK ve SAĞLIK insanın bilinç durumunun göstergesi olan iki tekil kavramdır. Bu kelimeler bedenimizin belirli organlarını işaret etmez.

Çünkü HASTA ve SAĞLIKLI olan bedenin kendisi değil İNSANIN yani BİLİNCİN kendisidir.

Bedenimiz bilincimizin kendini ifade ettiği alan olduğundan sadece bilincimizden gelen bilgileri bize mesaj olarak sunar.

Ölü bir insana baktığımız zaman bedenin hareketsiz olduğunu görürüz. Çünkü bilinç bedenimizden bağımsızlaşmıştır.

Artık bedene bilgi iletmeyi bırakmış ve bedenimiz ifadesiz kalmıştır. Bu da bize her olay ve oluşun bedenimizde değil bilincimizde olduğunun açık bir ifadesidir.

Bilincimiz bir TV programı gibidir. Bedenimiz ise bu programın alıcısıdır. Nasıl ki TV programının içeriğini taşıyan bilgiler frekans dalgaları halinde ise BİLİNCİMİZ de frekans dalgaları halinde bir terkipten oluşur ve bedenimizin parçası değildir.

Bu yayında bir sorun olduğunda alıcı bilgiyi yanlış ifade etmeye başlar, işte BİLİNCİMİZ de sorun olduğunda bunun belirtilerini bedenimizde deneyimlemeye başlarız.

Bilincimiz, atom altı boyuttaki ÖZ varlığımızdır. İçeriği saf bilgiden, saf alandan meydana gelir.

Evrensel Yasa ve olguların ortaya çıktığı bir rahim gibidir. Sayısız titreşim ve frekansların bütünüdür.

Bedenimiz ise bilincimizin farkındalık alanını oluşturur.

Kendimizi beden boyutunda madde dünyasında yine madde algıları ile tanırız.

Ancak bedenimiz sadece AY’ın yeni ay hali gibi görünen ve algılanan tarafıdır. Aynı şekilde Okyanus’u bilincimiz, okyanusun yüzeydeki dalgalarını bedenimiz gibi düşünebiliriz.

Dalgalarda oluşan bir değişiklik okyanusun derinlerindeki sükûnetin bozulmasından kaynaklanır.

Aynı bilincimizde başlayan bir çatışmanın bedenimizde algılanabilir olması gibi.

Pleiades® Aktivasyon seanslarında ise bilincimizi ve bilincimizde kutuplaşmayı dengeleyen bir akım başlar, etkileri zihinsel, ruhsal ve bedensel olarak algılanabilir.

Bu yüzden Pleiades® hangi hastalıklarda iyi gelir sorusu anlamını yitirmiş oluyor çünkü Pleiades® Sistemi, bilinçte başlayan bir dönüşümün tüm varlığımızın katmanlarında etkili olduğunu işaret etmektedir.

Pleiades® Sistemi Hastalıklara Uygulanan bir sistem değildir. Oluşturulmuş bir teknik değildir.

Pleiades® Sistemi Her İnsanın kendi doğasında mevcut olan ama farkına varılmayan bir özelliktir.

Bu özellik keşfedildiğinde ve açığa çıkartıldığında insan doğasının kendi kendini dönüştürme ve iyileştirme özelliği de açığa çıkar.

Bütünsel bir dönüşüm içten dışa doğru başladığından iyileşme kendiliğinden doğal olarak meydana gelir.

Pleiades® Teşhis ve Tedavi yöntemi değil Bütünsel Bir dönüşüm Sistemidir.

Hastalıklara değil hastalığa sebeb olan ana sebepler üzerinde bir dönüşüm başlatır. Önemli olan hastalığın hedeflenmesinden çok onun meydana gelmesine sebep olan içsel ve zihinsel sebeplerdir. Sebepler çözüldüğünden hastalıklar da kendiliğinden ortadan kalkacaklardır.

Pleiades® eğitim programları içeriği ezber öğretilerden oluşmaması sebebi ile yeterli gelmektedir.

Eğitim içeriği direk deneyim ve pratik üzerine olduğundan tecrübe yollu bir öğrenim içermektedir.

Bir yemeğin tadını eğitim ile almak mümkün değildir. o yemeği tattığınız da artık bir fikriniz oluşmuştur.

Pleiades® Sistemi’ni kendi varlığınız üzerinde deneyimlediğinizden ve eğitim sonunda da bu deneyimi devam ettirebileceğinizden her an yeni keşiflere kapılar açılacaktır.

2 günlük deneyim ve pratiklerden sonra Master Eğitmenleriniz tarafından rehberliğinizin devam etmesi sağlanır.

Yolculuğunuz boyunca yaşadığınız deneyimlere yönelik bilgilendirme yapılarak donanımınızı arttırmanız için destek olunur. Yüzlerce uygulayıcı ve katılımcı bu süreçlerden geçerek uygulayıcılık yapmaktadırlar.

Pleiades® eğitim seminerlerine katılmadan önce sitemizin titizlikle araştırılmasını tavsiye ediyoruz. Daha sonra iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak genel sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Yapılan ön görüşme sonucu uygulayıcı adaylığına uygunluğunuz derecesinde eğitim seminerlerimize kaydınızı yaptırabilirsiniz. Pleiades® Sistemini her yaştan birey öğrenebilir ve uygulayabilir.

Bununla beraber Pleiades® sisteminin hastalık tedavisi, teşhisi ve hastalığa müdahale içeren bir sistem olmadığının ve bu sistemin sadece kendi bedensel zekanızın uyanışını aktive ettiğini kavramanız çok önemlidir.

Sistemin ruhunu anlamanız ve katılım için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ön bilgi almanız önemlidir.


İSTEMSİZ KAS HAREKETLERİ

Pleiades® uygulama seansları esnasında ortaya çıkan istemsiz kas hareketleri, beden zekasının uyanışı ile beraber kendi kendini dengeleme aşamasında kendini gösterir. İstemsiz kas hareketlerinden sorumlu olan OTONOM SİNİR SİSTEMİ nin kendine has zekasının devreye girmesiyle beraber sinir sisteminde başlayan dönüşüm ve dengelenme varlığımızda ki üzeri örtülmüş olan potansiyelin açığa çıkmasına sebep olmaktadır.

Bioenerji kelimesi YAŞAM ENERJİSİ anlamına gelmektedir. Kendi yaşam enerjimizin çeşitli yöntemler ve ritüeller kullanılarak yönlendirilmesi ile oluşan tekniklere bioenerji teknikleri denmektedir.

Bioenerji teknikleri kendi manyetik alanımıza bağlı olduğundan uygulamalar da sınırlı olmaktadır. Teknikler Hastalık, teşhis ve tedavi amaçlı olduğundan manipülasyon odaklıdır.

Pleiades® ise Bedensel Zekanın uyanışı ile birlikte varlığımızın kendi kendini dönüştürme yetisini yeniden kazanmasını sağlayan evrenin temel özelliğidir. Yaşam enerjimiz yani mevcut olan bioenerjimizin evrensel zeka ile desteklenmesi ve dönüşmesi söz konusudur.

Bioenerji Teknikleri lokal hedefler üzerine uygulamalar bütünü olduğundan Pleiades® Sistemi ile bağlantısı yoktur.

Pleiades® Eğitim Seminerlerin de kendi beden zekanızı uyandırabilir ve potansiyelinizi açığa çıkarabilirsiniz.

Her seviyede dengelenme ve dönüşüm sürecine girerek zihninizin ötesine geçebilir ve sezgilerinizi kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Varlığınızın iyileştirici gücünü keşfedebilir ve yakınlarınıza uygulamalar yapabilirsiniz.

Uzaktan ve yakından uygulamalar yaparak deneyimlerinizi ilerletebilirsiniz.

Profesyonel Uygulayıcı olabilirsiniz.

Hayatınızın her alanında farkındalık, idrak ve algılarınızı en verimli şekilde kullanabilir ve çevrenize bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Özet olarak kendinizi keşfedebilir ve yeniden hayatınıza anlam katabilir ve evrensel zekanın sizde nasıl ahenkle işlediğine şahit olabilirsiniz.

Etkinliklerimiz

Uygulamalar

Videolar

2019-04-25T20:53:22+03:00