Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.
DİĞER ETKİNLİKLER

İSTANBUL PLEİADES® EĞİTİM PROGRAMI

29 Haziran 11:00-17:00 

30 Haziran 11:00-17:00

Şeref Tolga Kuralay – +90 532 349 33 74  Eda Kuralay – +90 543 717 22 87  

Seminer Eğitim Ücreti 2750 TL

PLEİADES İZMİR EĞİTİM ETKİNLİK PROGRAMI

Pleiades® Uygulayıcı Eğitim Programları Şeref Tolga Kuralay ve Eda Kuralay tarafından tarafından Verilmektedir. (Aktivasyon Seansları Sadece Eda Kuralay ve Şeref Tolga Kuralay Tarafından Uygulanmaktadır.

Pleiades® Uygulayıcı Eğitim Programı, 2 gün süre ile Birebir yapılan eğitim programıdır.

Eğitim Programı belirlenen etkinlik tarih aralıklarında Sabah 11:00 – 17:00 arasında düzenlenmektedir.

EĞİTİM PROGRAM İÇERİĞİ ;

Pleiades Eğitim Seminer Programları başlangıcında Pleiades® Sistemi Hakkında genel bilgilendirme yapılır.

Bilgilendirme ve soru – cevap bölümü bittikten sonra uygulayıcı adayları Eğitmenler tarafından aktivasyon seanslarına alınarak süreçleri başlatılır ve uygulayıcılar kendilerinde varolan potansiyel zekanın uyanışına deneyim yollu şahit olurlar.

Aktivasyon Seansları eğitimin temel ve en önemli noktasıdır. Seansları deneyimleyen uygulayıcıların beden hassasiyeti kazanmaları için uygulamalar yapılır. Uygulamalar eğitim süreci boyunca devam eder.

Eğitim Seminerleri İçeriğinde deneyim ve Pratik Uygulamalar ağırlıklıdır.

İlk gün Seminer Programında Uygulayıcı adayları kendilerine uygulama yapmayı ve hassasiyet kazanmayı deneyim yoluyla öğrenirler. Bilinçaltı blokajlarını nasıl keşfedeceklerini ve dönüştürebileceklerini test ederler.

Seminerin 2. gününde aktivasyon seansları devam eder. 2. Gün deneyimleri artan uygulayıcılar pratik seans uygulamalarına geçerler. Diğer uygulayıcılar üzerinde seans çalışmaları seminer boyunca devam ederken bir yandan da kendilerine dönüşümlü seanslar uygulanır.

2 gün sonunda Uygulayıcı adayları Kendilerine Seans Uygulaması yapmayı, Kendi Duygusal Dönüşümlerini Başlatmayı, Diğer İnsanlara Seans Uygulaması Yapmayı, Uzaktan Uygulama Yapmayı Öğrenirler ve Pleiades® Uygulayıcısı Olmaya Hak Kazanarak Belgelendirilirler.

Seminer Sonunda Pleiades® Uygulayıcı Kitaplarını Teslim Alarak Sonraki Süreçlerine Hazır Hale Gelirler. Daha Sonra Uygulayıcılar için Özel Açılan Whatapp gruplarına alınarak Uzman Eğitmenler tarafından Rehberlik süreçleri başlar.

Bu dönemde grup içerinde uzaktan seans uygulamaları yaparak ve deneyimleyerek donanımlarını arttırırlar. Seans geri bildirimlerini, kendi süreçleri hakkında destek ve danışanlarından aldıkları bildirimler doğrultusunda uzman eğitmenlerinden yardım alırlar.

Bu süreç süresiz olarak devam eder. Tam Donanımlı uygulayıcıların Profesyonel olarak Pleiades® Uygulayıcısı ve Danışmanları olmaları yolunda Pleiades® Eğitmenleri Her Daim Uygulayıcılara Destek olmaya devam ederler.

Pleiades® Eğitim Seminerlerinde Uygulayıcılar için öenmli olan konu kendilerine uygulama yapmayı öğrenmeleri ve aynı zamanda seminer programı içerisinde bireysel seans alma olanaklarının olmasıdır. Seminer harici Bireysel Seans Programına zaman kalmadığından Bireysel seanslar Seminer Programına Dahildir. Sadece Kendi İçin Seans almak isteyen katılımcılara seminer dahilinde bireysel seanslar yapılarak kendilerine nasıl uygulama yapacaklarıda öğretilerek uygulayıcı vasfı kazanmaları sağlanır.

Profesyonel Olarak Uygulama Yapan Uygulayıcılar Pleiades Resmi Web Sitesinde yayınlanırlar ve dilerlerse Pleiades uzantılı Kendilerine Özel Site Tahsis Edilir. Pleiades Danışmanları olarak site üzerinden danışanlar ile iletişime geçebilirler ve profesyonel çalışma yapabilirler.

Eğitim Programında  İşlenen Konular ;

 • Pleiades® nedir ve nasıl keşfedilmiştir ?
 • Pleiades® ve Şifanın Tanımı
 • Pleiades® neden teknik içermez ?
 • Hastalık ve sağlık nedir, Şifa Süreçleri nasıl ilerler ?
 • Bilinç nedir ? Bilincin Uyanışı.
 • Dünyanın frekansına uyumlanmak.
 • Kuantum teorileri ve Pleiades®
 • Ellerin frekanslara hassaslaşması ve hislerin deneyimlenmesi.
 • Aktivasyon seanslarına katılım ve sonrasında deneyimlerin yorumlanması.
 • Katılımcıların birbirlerine pratik seanslar uygulaması.
 • Enerji alanlarının hissedilmesi ve dengeleme.
 • Bilinçaltı Kayıtlarının Doğası ve Çözülmesi
 • Stres Nedir ve Çözüm Yolları

KAYIT VE KATILIM KOŞULLARI

Etkinlik ve Uygulayıcı Eğitim Program Tarihleri İçin Kayıtlar Sitemizden Yapılmaktadır. Eğitim Programları Belirlenen Tarihler İçin 15 Katılımcı İle Sınırlı olup Kontenjan Dolduğunda Kayıtlarımız Otomatik Olarak kapanmaktadır.

ÖDEME KOŞULLARI

Uygulayıcı Eğitim Program ücreti 2750 TL dir. Eğitim programı ön kayıt ücreti 750 TL dir. Eğitim programına kayıt tamamlandıktan sonra geri kalan bakiye tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2 – 6 taksit seçenekleri ile eğitim başlangıcında ödenebilmektedir.

KAYIT VE KATILIM KOŞULLARI

Etkinlik ve Uygulayıcı Eğitim Program Tarihleri İçin Kayıtlar Sitemizden Yapılmaktadır. Eğitim Programları Belirlenen Tarihler İçin 10 Katılımcı İle Sınırlı olup Kontenjan Dolduğunda Kayıtlarımız Otomatik Olarak kapanmaktadır.

ÖDEME KOŞULLARI

Uygulayıcı Eğitim Program ücreti 2750 TL dir. Eğitim programı ön kayıt ücreti 750 TL dir. Eğitim programına kayıt tamamlandıktan sonra geri kalan bakiye tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2 – 6 taksit seçenekleri ile eğitim başlangıcında ödenebilmektedir.

UYGULAYICI HAKLARI 

Pleiades® Uygulayıcı Eğitim programına katılan  uygulayıcı adayları program sonunda Pleiades® Sistemi Bünyesinde LİSANSLI UYGULAYICI vasfını kazanırlar. Pleiades® Uygulayıcılarına aşağıda belirtilen haklar Pleiades® tarafından sağlanmaktadır.

 • Pleiades® Uygulayıcısı olmaya hak kazanan Katılımcılara Pleiades® tarafından “isimsoyad.pleades.com.tr” web sitesi tahsis edilmektedir.
 • Profesyonel olarak uygulama yapan uygulayıcılar Pleiades® Resmi Sitesinde Uygulayıcılar bölümünde yayınlanırlar. İletişim ve sosyal medya bilgileri ve diğer eğitim ve uygulamaları varsa tüm iletişim bilgileri sponsorlu olarak sosyal medya kanallarında yayınlanır.
 • Pleiades® Bünyesinde Pleiades® sistemine ihtiyaç duyan danışanlar ile temasa geçebilirler.
 • Uygulayıcılar eğitmenleri tarafından çalışmalarında desteklenir ve ekip çalışmaları yapabilir ve workshoplar düzenleyebilirler.
 • Kendilerine ait video ve görsel tasarımları Pleiades® tarafından hazırlanarak Pleiades® Seminerleri ve Toplantıları düzenleyebilirler.
 • Belirli tarihlerde düzenlenen uygulayıcı toplantılarına katılarak donanımlarını arttırabilir ve pratik uygulama çalışmaları yapabilirler.
KAYIT VE ÖDEME

Pleiades® Sistemi Hastalıklara Uygulanan bir sistem değildir. Oluşturulmuş bir teknik değildir.

Pleiades® Sistemi Her İnsanın kendi doğasında mevcut olan ama farkına varılmayan bir özelliktir.

Bu özellik keşfedildiğinde ve açığa çıkartıldığında insan doğasının kendi kendini dönüştürme ve iyileştirme özelliği de açığa çıkar.

Bütünsel bir dönüşüm içten dışa doğru başladığından iyileşme kendiliğinden doğal olarak meydana gelir.

Pleiades® Teşhis ve Tedavi yöntemi değil Bütünsel Bir dönüşüm Sistemidir.

Hastalıklara değil hastalığa sebeb olan ana sebepler üzerinde bir dönüşüm başlatır. Önemli olan hastalığın hedeflenmesinden çok onun meydana gelmesine sebep olan içsel ve zihinsel sebeplerdir. Sebepler çözüldüğünden hastalıklar da kendiliğinden ortadan kalkacaklardır.

Pleiades® eğitim programları içeriği ezber öğretilerden oluşmaması sebebi ile yeterli gelmektedir.

Eğitim içeriği direk deneyim ve pratik üzerine olduğundan tecrübe yollu bir öğrenim içermektedir.

Bir yemeğin tadını eğitim ile almak mümkün değildir. o yemeği tattığınız da artık bir fikriniz oluşmuştur.

Pleiades® Sistemi’ni kendi varlığınız üzerinde deneyimlediğinizden ve eğitim sonunda da bu deneyimi devam ettirebileceğinizden her an yeni keşiflere kapılar açılacaktır.

2 günlük deneyim ve pratiklerden sonra Master Eğitmenleriniz tarafından rehberliğinizin devam etmesi sağlanır.

Yolculuğunuz boyunca yaşadığınız deneyimlere yönelik bilgilendirme yapılarak donanımınızı arttırmanız için destek olunur. Yüzlerce uygulayıcı ve katılımcı bu süreçlerden geçerek uygulayıcılık yapmaktadırlar.

Pleiades® eğitim seminerlerine katılmadan önce sitemizin titizlikle araştırılmasını tavsiye ediyoruz. Daha sonra iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak genel sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Yapılan ön görüşme sonucu uygulayıcı adaylığına uygunluğunuz derecesinde eğitim seminerlerimize kaydınızı yaptırabilirsiniz. Pleiades® Sistemini her yaştan birey öğrenebilir ve uygulayabilir.

Bununla beraber Pleiades® sisteminin hastalık tedavisi, teşhisi ve hastalığa müdahale içeren bir sistem olmadığının ve bu sistemin sadece kendi bedensel zekanızın uyanışını aktive ettiğini kavramanız çok önemlidir.

Sistemin ruhunu anlamanız ve katılım için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ön bilgi almanız önemlidir.


İSTEMSİZ KAS HAREKETLERİ

Pleiades® uygulama seansları esnasında ortaya çıkan istemsiz kas hareketleri, beden zekasının uyanışı ile beraber kendi kendini dengeleme aşamasında kendini gösterir. İstemsiz kas hareketlerinden sorumlu olan OTONOM SİNİR SİSTEMİ nin kendine has zekasının devreye girmesiyle beraber sinir sisteminde başlayan dönüşüm ve dengelenme varlığımızda ki üzeri örtülmüş olan potansiyelin açığa çıkmasına sebep olmaktadır.

Bioenerji kelimesi YAŞAM ENERJİSİ anlamına gelmektedir. Kendi yaşam enerjimizin çeşitli yöntemler ve ritüeller kullanılarak yönlendirilmesi ile oluşan tekniklere bioenerji teknikleri denmektedir.

Bioenerji teknikleri kendi manyetik alanımıza bağlı olduğundan uygulamalar da sınırlı olmaktadır. Teknikler Hastalık, teşhis ve tedavi amaçlı olduğundan manipülasyon odaklıdır.

Pleiades® ise Bedensel Zekanın uyanışı ile birlikte varlığımızın kendi kendini dönüştürme yetisini yeniden kazanmasını sağlayan evrenin temel özelliğidir. Yaşam enerjimiz yani mevcut olan bioenerjimizin evrensel zeka ile desteklenmesi ve dönüşmesi söz konusudur.

Bioenerji Teknikleri lokal hedefler üzerine uygulamalar bütünü olduğundan Pleiades® Sistemi ile bağlantısı yoktur.

Pleiades® Eğitim Seminerlerin de kendi beden zekanızı uyandırabilir ve potansiyelinizi açığa çıkarabilirsiniz.

Her seviyede dengelenme ve dönüşüm sürecine girerek zihninizin ötesine geçebilir ve sezgilerinizi kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Varlığınızın iyileştirici gücünü keşfedebilir ve yakınlarınıza uygulamalar yapabilirsiniz.

Uzaktan ve yakından uygulamalar yaparak deneyimlerinizi ilerletebilirsiniz.

Profesyonel Uygulayıcı olabilirsiniz.

Hayatınızın her alanında farkındalık, idrak ve algılarınızı en verimli şekilde kullanabilir ve çevrenize bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Özet olarak kendinizi keşfedebilir ve yeniden hayatınıza anlam katabilir ve evrensel zekanın sizde nasıl ahenkle işlediğine şahit olabilirsiniz.