Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.
DİĞER ETKİNLİKLER
Etkinlik Takviminden Haberdar Olun!

İSTANBUL PLEİADES® EĞİTİM PROGRAMI

04 Mayıs 11:00-17:00 

05 Mayıs 11:00-17:00

Eda Kuralay – +90 543 717 22 87  

PLEİADES İSTANBUL EĞİTİM ETKİNLİK PROGRAMI

Pleiades® Uygulayıcı Eğitim Programları Sadece Pleiades® Türkiye Resmi Web Sistemizde Eğitmenler Sayfamızda Kayıtlı Olan Pleiades® 3A Master Eğitmenleri Tarafından Verilmektedir.

Pleiades® Uygulayıcı Eğitim Programı, 2 gün süre ile Birebir yapılan eğitim programıdır. 2 Gün sonunda Pleiades® Master Eğitmeni tarafından belirlenen saat aralıklarında düzenlenen uzaktan aktivasyon seansı ile tamamlanır.

Eğitim Programı belirlenen etkinlik tarih aralıklarında Sabah 11:00 – 17:00 arasında düzenlenmektedir.

EĞİTİM PROGRAM İÇERİĞİ ;

Pleiades® Eğitim Programı başlangıç saatlerinde Pleiades® Hakkında bilgilendirme yapılarak, Pleiades® Şifa Sistemi’nin içeriği ve işlevleri hakkında genel konular işlenir.

Bilgilendirmenin arkasından her katılımcı sırasıyla programın en önemli kısmı olan aktivasyon seanslarına katılarak birebir olarak seansları deneyimlemeye fırsat bulur.

Ellerin frekanslara hassaslaştırılması için pratik çalışmalar yapılır. Her katılımcının ilk önce frekansları birebir deneyimlemesi ve tanıması ile başlayan eğitim sürecinin devamında katılımcıların deneyimlerine göre soru – cevap bölümlerine geçilir.

Her katılımcının kendine has özel deneyimleri olması sebebi ile ortaya çıkan yeni oluşumların bilgilendirilmesi de eğitim süreci içinde tamamlanır.

Eğitim Programında  ilk gün İşlenen Konular ;

 • Pleiades® nedir ve nasıl keşfedilmiştir ?
 • Pleiades® ve Şifanın Tanımı
 • Pleiades® neden teknik içermez ?
 • Hastalık ve sağlık nedir, Şifa Süreçleri nasıl ilerler ?
 • Bilinç nedir ? Bilincin Uyanışı.
 • Dünyanın frekansına uyumlanmak.
 • Kuantum teorileri ve Pleiades®
 • Ellerin frekanslara hassaslaşması ve hislerin deneyimlenmesi.
 • Aktivasyon seanslarına katılım ve sonrasında deneyimlerin yorumlanması.
 • Katılımcıların birbirlerine pratik seanslar uygulaması.
 • Enerji alanlarının hissedilmesi ve dengeleme.

Eğitim Programında ikinci gün İşlenen Konular;

 • İlk gün yaşanan deneyimlerin ve uygulanan aktivasyon seanslarının etkisi ikinci güne kadar arttırdığından ilk gün ve sonrası yaşanan katılımcı geri bildirimlerinin yorumlanması yapılır.
 • Yaşanan deneyimler ile ilgili soru – cevap bölümüne geçilir.
 • Gün aktivasyon ve uyumlanma seansını deneyimleme süreci başlar.
 • Katılımcılarının birbirlerine sırasıyla Pleiades® Seanslarını pratik olarak uygulamayı öğrenmesi
 • Ayakta ve oturma pozisyonunda seans pratikleri yapabilmek.
 • Uzaktan seans uygulamalarına giriş ve uzaktan seans uygulamaları hakkında pratik bilgiler.

Program bitimide katılımcılar aktive olarak Pleiades® Bireysel Seansları Uygulama seviyesine gelirler. Uzaktan veya yakından bireysel seansların haricinde kendi kendilerine bireysel çalışmalar düzenleyerek kendi dönüşüm yolculuklarını kolaylaştırabilir ve kendilerini yeniden ve yenilenerek tanıma fırsatını bulurlar.

Pleiades® Uygulayıcı programları sonunda Pleiades® Master Eğitmenlerin Uygulayıcılara rehberlik süreci başladığından uygulayıcılar eğitim sonrasında da Master Eğitmenlerinden bilgi alabilir ve donanım seviyelerini arttırabilirler.

Eğitim Programları sadece Dönüşüm yolunun başlangıcı olduğundan sonrasından yapılacak olan rehberlik önemli biryer teşkil etmektedir.

Pleiades® Eğitim Programı sonrasında Pleiades® Master Eğitmenleri tarafından katılımcılara Pleiades® Genel Bilgi Kitabı verilmektedir. Her Katılımcı Eğitim Programı sonrasında Pleiades® Şifa Sistemi tarafından Türkiye Resmi Web Sitesine Kayıt olarak Profesyonel Çalışmaları için desteklenerek Pleiades® Danışanları ile temasa geçmeleri sağlanır.

KAYIT VE KATILIM KOŞULLARI

Etkinlik ve Uygulayıcı Eğitim Program Tarihleri İçin Kayıtlar Sitemizden Yapılmaktadır. Eğitim Programları Belirlenen Tarihler İçin 10 Katılımcı İle Sınırlı olup Kontenjan Dolduğunda Kayıtlarımız Otomatik Olarak kapanmaktadır.

ÖDEME KOŞULLARI

Uygulayıcı Eğitim Program ücreti 2750 TL dir. Eğitim programı ön kayıt ücreti 750 TL dir. Eğitim programına kayıt tamamlandıktan sonra geri kalan bakiye tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2 – 6 taksit seçenekleri ile eğitim başlangıcında ödenebilmektedir.

UYGULAYICI HAKLARI 

Pleiades® Uygulayıcı Eğitim programına katılan  uygulayıcı adayları program sonunda Pleiades® Sistemi Bünyesinde LİSANSLI UYGULAYICI vasfını kazanırlar. Pleiades® Uygulayıcılarına aşağıda belirtilen haklar Pleiades® tarafından sağlanmaktadır.

 • Pleiades® Uygulayıcısı olmaya hak kazanan Katılımcılara Pleiades® tarafından “isimsoyad.pleades.com.tr” web sitesi tahsis edilmektedir.
 • Profesyonel olarak uygulama yapan uygulayıcılar Pleiades® Resmi Sitesinde Uygulayıcılar bölümünde yayınlanırlar. İletişim ve sosyal medya bilgileri ve diğer eğitim ve uygulamaları varsa tüm iletişim bilgileri sponsorlu olarak sosyal medya kanallarında yayınlanır.
 • Pleiades® Bünyesinde Pleiades® sistemine ihtiyaç duyan danışanlar ile temasa geçebilirler.
 • Uygulayıcılar eğitmenleri tarafından çalışmalarında desteklenir ve ekip çalışmaları yapabilir ve workshoplar düzenleyebilirler.
 • Kendilerine ait video ve görsel tasarımları Pleiades® tarafından hazırlanarak Pleiades® Seminerleri ve Toplantıları düzenleyebilirler.
 • Belirli tarihlerde düzenlenen uygulayıcı toplantılarına katılarak donanımlarını arttırabilir ve pratik uygulama çalışmaları yapabilirler.
KAYIT VE ÖDEME

Pleiades® Sistemi Hastalıklara Uygulanan bir sistem değildir. Oluşturulmuş bir teknik değildir.

Pleiades® Sistemi Her İnsanın kendi doğasında mevcut olan ama farkına varılmayan bir özelliktir.

Bu özellik keşfedildiğinde ve açığa çıkartıldığında insan doğasının kendi kendini dönüştürme ve iyileştirme özelliği de açığa çıkar.

Bütünsel bir dönüşüm içten dışa doğru başladığından iyileşme kendiliğinden doğal olarak meydana gelir.

Pleiades® Teşhis ve Tedavi yöntemi değil Bütünsel Bir dönüşüm Sistemidir.

Hastalıklara değil hastalığa sebeb olan ana sebepler üzerinde bir dönüşüm başlatır. Önemli olan hastalığın hedeflenmesinden çok onun meydana gelmesine sebep olan içsel ve zihinsel sebeplerdir. Sebepler çözüldüğünden hastalıklar da kendiliğinden ortadan kalkacaklardır.

Pleiades® eğitim programları içeriği ezber öğretilerden oluşmaması sebebi ile yeterli gelmektedir.

Eğitim içeriği direk deneyim ve pratik üzerine olduğundan tecrübe yollu bir öğrenim içermektedir.

Bir yemeğin tadını eğitim ile almak mümkün değildir. o yemeği tattığınız da artık bir fikriniz oluşmuştur.

Pleiades® Sistemi’ni kendi varlığınız üzerinde deneyimlediğinizden ve eğitim sonunda da bu deneyimi devam ettirebileceğinizden her an yeni keşiflere kapılar açılacaktır.

2 günlük deneyim ve pratiklerden sonra Master Eğitmenleriniz tarafından rehberliğinizin devam etmesi sağlanır.

Yolculuğunuz boyunca yaşadığınız deneyimlere yönelik bilgilendirme yapılarak donanımınızı arttırmanız için destek olunur. Yüzlerce uygulayıcı ve katılımcı bu süreçlerden geçerek uygulayıcılık yapmaktadırlar.

Pleiades® eğitim seminerlerine katılmadan önce sitemizin titizlikle araştırılmasını tavsiye ediyoruz. Daha sonra iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak genel sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Yapılan ön görüşme sonucu uygulayıcı adaylığına uygunluğunuz derecesinde eğitim seminerlerimize kaydınızı yaptırabilirsiniz. Pleiades® Sistemini her yaştan birey öğrenebilir ve uygulayabilir.

Bununla beraber Pleiades® sisteminin hastalık tedavisi, teşhisi ve hastalığa müdahale içeren bir sistem olmadığının ve bu sistemin sadece kendi bedensel zekanızın uyanışını aktive ettiğini kavramanız çok önemlidir.

Sistemin ruhunu anlamanız ve katılım için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ön bilgi almanız önemlidir.


İSTEMSİZ KAS HAREKETLERİ

Pleiades® uygulama seansları esnasında ortaya çıkan istemsiz kas hareketleri, beden zekasının uyanışı ile beraber kendi kendini dengeleme aşamasında kendini gösterir. İstemsiz kas hareketlerinden sorumlu olan OTONOM SİNİR SİSTEMİ nin kendine has zekasının devreye girmesiyle beraber sinir sisteminde başlayan dönüşüm ve dengelenme varlığımızda ki üzeri örtülmüş olan potansiyelin açığa çıkmasına sebep olmaktadır.

Bioenerji kelimesi YAŞAM ENERJİSİ anlamına gelmektedir. Kendi yaşam enerjimizin çeşitli yöntemler ve ritüeller kullanılarak yönlendirilmesi ile oluşan tekniklere bioenerji teknikleri denmektedir.

Bioenerji teknikleri kendi manyetik alanımıza bağlı olduğundan uygulamalar da sınırlı olmaktadır. Teknikler Hastalık, teşhis ve tedavi amaçlı olduğundan manipülasyon odaklıdır.

Pleiades® ise Bedensel Zekanın uyanışı ile birlikte varlığımızın kendi kendini dönüştürme yetisini yeniden kazanmasını sağlayan evrenin temel özelliğidir. Yaşam enerjimiz yani mevcut olan bioenerjimizin evrensel zeka ile desteklenmesi ve dönüşmesi söz konusudur.

Bioenerji Teknikleri lokal hedefler üzerine uygulamalar bütünü olduğundan Pleiades® Sistemi ile bağlantısı yoktur.

Pleiades® Eğitim Seminerlerin de kendi beden zekanızı uyandırabilir ve potansiyelinizi açığa çıkarabilirsiniz.

Her seviyede dengelenme ve dönüşüm sürecine girerek zihninizin ötesine geçebilir ve sezgilerinizi kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Varlığınızın iyileştirici gücünü keşfedebilir ve yakınlarınıza uygulamalar yapabilirsiniz.

Uzaktan ve yakından uygulamalar yaparak deneyimlerinizi ilerletebilirsiniz.

Profesyonel Uygulayıcı olabilirsiniz.

Hayatınızın her alanında farkındalık, idrak ve algılarınızı en verimli şekilde kullanabilir ve çevrenize bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Özet olarak kendinizi keşfedebilir ve yeniden hayatınıza anlam katabilir ve evrensel zekanın sizde nasıl ahenkle işlediğine şahit olabilirsiniz.