Yükleniyor Etkinlikler

Uzaktan toplu olarak düzenlenen seans uygulamalarının sürekliliği önemlidir.

Bireysel seans olarak tanımlanan uzaktan toplu seanslarda bireylere sadece seans uygulaması yapılmaktadır. Belirli zamanlarda tekrarlanması tavsiye edilen bireysel seanslar “AKTİVASYON” niteliği taşımazlar.

Aktivasyon seansları sadece bireye özel, bireyin yapısına göre uygulanan özel programlardır. Beden enerji meridyenlerinin aktive edilmesi, gizli zekanın uyandırılması ve bireyin bu yetiyi kendi kendinede uygulayabilmesine olanak tanıyan aktivasyon seansları bireysel dönüşümün ilk basamaklarını oluşturur.

Birey Aktivasyon Programı ile beraber “İLERİ SEVİYE PLEİADES MEDİTASYONLARI” yapabilme ve kendine Bilinçaltı dengeleme ve dönüşüm seansları uygulayabilmektedir.

Kendi bilinçaltı problemlerini, travma ve blokajlarını, duygu boyutunda keşfedilme ve dönüştürebilme gibi uygulamalarıda kendi kendine uygulayabilmektedir.

Aktivasyon ve eğitim programı ile beraber birey kendi hayatına yön verebilmeyi, kendi zihinsel, bedensel, duygusal dengesini kurabilmeyi ve kendi varlığında mevcut olan potansiyelini kullanabilmeyi öğrenir.

Geçmiş karmalarını beden enerji meridyeninde tespit ederek dönüşümünü sağlamayı ve geçmiş yüklerden arınmayıda böylelikle öğrenmiş olan bireyler kendi yaşam yolculuklarında kendi hayatlarının efendisi ve kaptanı olmayı seçmiş olurlar.

 • Pleiades Lisans Belgesi Alırlar.

 • Pleiades Eğitim Seminerlerinin Pratik Günlerine ücretsiz katılırlar.

 • Eğitim Kılavuz Kitapları ile Donanımlarını arttırırlar.

 • Whatsapp Özel uygulayıcı gruplarına üye olma hakkına sahip olurlar.

 • Sınırsız rehberlik ve danışmanlık alarak süreçleri desteklenerek takip edilir.

 • Grup için seans düzenleme ve seans alma hakkına erişim sağlarlar.

 • Bireysel Pleiades Danışmanlığı yapabilir ve seans uygulaması yapabilirler.

 • Uzaktan seans uygulaması yapabilirler.

 • Mekan enerji dengeleme uzak / yakın çalışmaları yapabilirler.

 • Sosyal ilişkiler ve aile, iş ve eşler arası sorunları üzerine Pleiades çalışması yapabilirler.

 • 10 – 11 – 12 Nisan
 • Uzaktan
 • EĞİTMENLER : Şeref Tolga Kuralay
 • İLETİŞİM : 0532 349 33 74 – 0543 717 22 87
 • KATILIM SINIRI : 4
 • KALAN KONTENJAN : 0
 • KONTENJAN DOLMUŞTUR – KAYITLAR KAPANMIŞTIR
KATILIM ÖN KOŞULLARI
 • PLEİADES UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMLARINA  KATILIM TALEPLERİ İLETİŞİM NUMARALARI ÜZERİNDEN YAPILMAKTADIR.
 • KATILIM TALEPLERİ  YAPILAN ÖN GÖRÜŞME SONUCU DEĞERLENDİRMEYE ALINIR.
 • KATILIM TALEBİ ONAYLADIĞI TAKTİRDE UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMINA  KAYIT SİTE ÜZERİNDEN ALINIR.
SEMİNER KATILIM ÜCRETİ
 • 2750 TL ( VERGİLER DAHİLDİR )
 • KREDİ KARTINA 6 TAKSİT İMKANI
 • KOMİSYON YOKTUR
 • Kaydınız tamamlandığında geri kalan seminer katılım bedelini seminer tarihinde  ödeyebilirsiniz.
 • İletişim : 0 532 349 33 74 – 0 543 717 22 87
 • MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ ONAYLADIKTAN SONRA KAYDINIZI GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.
SÖZLEŞME VE KAYIT
Pleiades, 2012 yılında Şeref Tolga Kuralay tarafından keşfedilen ve el dokunmaksızın uygulanan bir çalışmadır.
Söz konusu çalışmalar, İnsan varlığında keşfedilmeyi bekleyen “GİZLİ ZEKA” ismi verilen potansiyelin aktive edilmesi ile beraber uygulanabilmektedir.
Pleiades aktivasyon seansları ile beraber beden kendi içinde çok boyutlu bir dönüşüm ve yenilenme süreci başlatır.
Olumsuz bilinçaltı kayıtlarından, ruhsal sorunlara, fiziksel sorunlardan zihinsel problemlere kadar kendi içinde başlayan bu çözülme ve yenilenme süreci ile beraber yaşam kalitesinin artması, sezgi, farkındalık ve idrak kabiliyetlerinin gelişmesi söz konusudur.
Her bireyin kendi beden zekasına göre başlayan süreçler yine her bireyin kendine özel deneyimler yaşamasını sağlamaktadır.
Kendi varlığımızda gizli olan ve pasif halde bulunan bu özelliğimiz aktive ederek kendi beden bağışıklığımız dahil bedensel, ruhsal ve zihinsel yenilenme sürecine adım atmış oluruz.
“GİZLİ ZEKA” Nedir ?

Bu yazıları okurken, konuşurken ve gündelik hayatımızı devam ettirirken bedenimiz bütünlüğünü korumak için kendi içerisinde trilyonlarca veriyi işleyerek yaşamını sürdürmektedir.

Kalp atışlarımız ve kalp ritmimiz, bağırsak hareketlerimiz, nefes alış verişimiz, hormonlarımız, hücre ve moleküllerimiz varlığından haberdar olmadığımız bir şekilde “GİZLİ ZEKA” tarafından idare edilmektedir.

Eğer bunları bilinçli zihnimizle yapmaya çalışsaydık şu an bu yazıları dahi okuyor olamazdık.

“GİZLİ ZEKA” hayatımızı en iyi şekilde deneyimlememiz ve tekamülümüzü en verimli şekilde tamamlayabilmemiz için bizlere evren tarafından bahşedilmiş değerli bir hediyedir.

Bir sperm hücresinin kendiliğinden çoğalarak bir bedene ve bilince dönüşmesinde, mevsimlerin oluşumunda, dünyanın dengesinde ve galaksiler arası düzende bu zekayı farketmemiz mümkündür.

Evrende ki her hareket ve oluşum bu “GİZLİ ZEKA” tarafından yönetilmektedir.

Bu zeka ile bağlantımızın zayıflaması demek bizim hayatımızda her türden dengesizliğin ve sorunun baş göstermesi anlamına gelir.

Fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel dengemiz bizim “GİZLİ ZEKA” ile uyumlu yaşamamızla mümkündür.

Çocukluk yıllarımızdan bu yana hepimiz zihinsel koşullanmalar, travmalar, şoklar ve bilinçaltı kayıtlarımız doğrultusunda kendimizi baskılayarak yetişmekte ve bu sebeple içsel dünyamızda anlamsız bir boşluk içinde, stres dolu bir hayat yaşıyor olabiliriz.

Hayattan ve kendimizden kopuk yaşam,  bizleri varlığımızdaki “GİZLİ ZEKA” dan uzaklaştırmıştır.

Hayatımıza her anlamda dengeyi getirmek, içsel yaşamımıza huzur ve dinginlik getirebilmek hepimizin en temel ihtiyacı haline gelmiştir.

Yeniden doğal ve özgün doğamıza kavuşabilmek için varlığımızdaki “GİZLİ ZEKA” yı farketmek ve onun rehberliğinde hayatımızı yeniden inşa etmeyi öğrenmekte bizim elimizde.

2012 yılında Şeref Tolga Kuralay’ın kendi varlığında bu keşfi gerçekleştirmesi ile beraber ortaya çıkan “PLEIADES UYGULAMALARI” , bizlerdeki “GİZLİ ZEKA” yı farketmemizi ve beraberinde varlığımızın her boyutunun yeniden aktive olmasını sağlamaktadır.

Her insanda varolan bu potansiyel açığa çıkarıldığında, tüm yaşamsal sistemlerimiz, zihnimiz, duygularımız ve bilincimiz kendi içinde evrensel zekanın iradesiyle kendi özgün doğasına evrilme sürecine girer.

Pleiades Seminerlerinde bu keşfin gerçekleştirilmesi, deneyimlenmesi ve gündelik hayatımıza nasıl entegre edilmesi konuları işlenmektedir.

Pleiades Seminerlerinde bu keşfin nasıl gerçekleştiği ve insanların bunu kendilerinde nasıl gerçekleştirebileceği bilimsel veriler ve deneyimler ışığında, deneyim ve pratik çalışmalarla katılımcılara Şeref Tolga Kuralay tarafından sunuluyor.

Çalışmalar ve seminer konuları hastalık tedavisi veya teşhis, tarama gibi bilgiler vede müdahaleler içermemektedir.

Tüm seminer çalışmaları ve deneyimlerin amacı, İnsan Doğasının gizli potansiyelini keşfetmek ve hayata farklı açılardan bakabilmektir.

Bu durumda anlaşılması gereken en önemli konu bu sistemi keşfeden Şeref Tolga Kuralay’ın “ŞİFACI”, “İYİLEŞTİRİCİ”, “TEDAVİ EDEN” gibi sıfatlara sahip olmadığıdır.

Denge, farkındalık, iyileşme gibi olgular her insanın ve canlının kendi doğal mekanizması olduğunu ve bu mekanizmaların da evrensel zeka tarafından yönetildiğini kavrayabilirsek, gerçek şifacının varlığımızda ki evrensel gizli zeka olduğunu farketmemiz mümkün olacaktır.

Şeref Tolga Kuralay, evrensel sistemin ve zekanın varlığını kendi iç dünyasında  keşfetmiş, bu keşif ve deneyimler doğrultusunda insanlara işaret levhası olmuştur.

Pleiades seminerlerinde Pleiades Uygulayıcısı olabilir, sizde varlığınızdaki gizli zekayı keşfedebilir, kendi üzerinizde deneyimleyebilir ve kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çevrenizle paylaşabilir ve sevdiklerinizede kendilerindeki bu potansiyeli farkettirebilirsiniz.

Sezgilerinizi açmak, özel yeteneklerinizi farketmek, kendinizi dengeleyebilmek, hayat kalitenizi arttırmak ve çevrenize rehber olabilmek sizin seçiminizidir.

 • Pleiades uzaktan eğitim ve aktivasyon programı 3 gün günde 1 saat uzaktan uygulanan aktivasyon seanslarından oluşmaktadır.
 • Programlar süresince çalışmalar Pleiades Eğitmenleri Şeref Tolga Kuralay ve Eda Kuralay tarafından yönlendirilir.
 • Program saatleri kişiye özel olarak belirlenir.
 • Program içerik bilgileri dosya halinde katılımcıya gönderilir.
 • Katılımcılar program sonrasında kendilerine ve çevrelerine seans uygulaması yapabilir ve uzaktan seanslar düzenleyebilirler.
 • Program sonunda katılımcılar Pleiades Lisans belgesi alarak Pleiades Uygulayıcısı vasfı kazanırlar.
  ☎ 0532 349 33 74
  ☎ 0543 717 22 87
  🦋 www.pleiades.com.tr
  💳 Seminer Katılım Ücreti
 • NAKİT : 2750 TL
 • KREDİ KARTINA 6 TAKSİT : 2750 TL
  ——————————
  PLEİADES SEMİNER ORGANİZASYON DANIŞMANLIK HİZMETLERİ tarafından düzenlenmektedir.
  ——————————
  EĞİTMENLER
  ŞEREF TOLGA KURALAY
SEMİNER DENEYİMLERİ
PLEIADES UYGULAMALARI HASTALIK TEŞHİS VE TEDAVİ YÖNTEMİ DEĞİLDİR.
PLEİADES ÇALIŞMALARININ AMACI HER BİREYİN KENDİ POTANSİYELİNİ KEŞFETMESİ AMAÇLI ÇALIŞMALARDIR.
PLEİADES PROFESYONEL LİSANSLI UZAKTAN EĞİTİM  KATILIM SINIRI 4 KATILIMCI OLARAK BELİRLENMİŞ OLUP SİSTEM ÜZERİNDEN KAYITLAR YAPILMAKTADIR.
SİSTEM ÜZERİNDEN YAPILAN KAYITLAR 4 KATILIMCI SINIRINA ULAŞTIĞINDA KAYITLAR OTOMATİK OLARAK KAPANMAKTADIR.
SON KAYIT TARİHİ BULUNMAMAKLA BERABER KAYITLAR DOLDUĞUNDA BİR SONRAKİ PROGRAMA KAYIT ALINMAKTADIR.