EĞİTMEN

Eda Kuralay – +90 543 717 22 87 

Modern Enerji Eğitmeni


GOE ENERGY IN MOTION MASTER PRACTITIONER

(EMO UZMANLIK EĞİTİMİ)


Emotrance; enerji dünyasından  Dr.Silvia Hartmann tarafından 2002 senesinde bulunmuş  ileri seviye bir enerji tekniğidir. Şu anda dünyadaki ruhsal iyileşmeye yönelik en yeni,en ileri ve en kolay uygulanabilen enerji yöntemlerinden bir tanesidir. Emotrance günlük hayatınızın her anında kolayca uygulayabileceğiniz bir yöntemdir. Duygularınızın çok hızlı ve etkili bir biçimde dönüşümünü sağlarsınız.​

EMO MASTER eğitimi sizin doğal yeteneklerinizi tekamül ettirmeniz ve modern bir enerjici olarak becerilerinizi geliştirmeniz için tasarlanmıştır.

Enerjiyi seven ve öğrenmek isteyen, kendinin ve çevresindeki insanların değişimine ve iyileşmesine yardımcı olmak isteyen ,değişme​k ve dönüşmek için güçlü nedenleri olan ve spiritüel dünyaya adım atmak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Emo Mater Uygulayıcı eğitimi bizi enerji bedenimizle tanıştırır.Enerji bedenimizi dinlemeyi,onu anlayabilmeyi ve en önemlisi ona o anda yardım edebilmemizi sağlar.

Doğada asla sıkışıp kalan bir şey yoktur ; tüm doğal sistemlerin bir akışı,bir evrimi,hatta deyim yerindeyse bir yaşam yolu vardır.Bu nedenle bedenlerimizde sıkışan,doğal akışını yerine getiremeyen enerjilerin bedenimizdeki yaşam yolunu bulabilmesi sıkışmış enerjiyi teşvik etmemize bağlıdır.

Doğal akışını yerine getiremeyen enerji derken neyi kastediyoruz ?

Bastırılmış duygularımızı

Korkularımızı,öfkelerimizi

Anlatamadığımız,ifade edemediğimiz aşkımızı

Harcayamadığımız paramızı

Suçluluk duygularımızı

Sevmediğimiz ama kaybetmeyi göze alamadığımız işimizi

Anlaşamadığımız,yürütemediğimiz ama bırakamadığımız eşimizi

Bütün bu duyguların enerji bedeninde tıkandığı noktada fiziki bedeninize yansıması baş ağrıları,görme bozuklukları,bel ağrıları,yorgunluk,mide problemleri,bağırsak problemleri,kalp ritminde bozukluk vs.. gibi daha sayabileceğimiz bir çok rahatsızlığa dönüşebilir.

Bir şeyi kendi doğal bağlamından çıkardığınızda sonucu kaos olur ; ve bir bitki bahçesindeki gül,ot haline gelir veya tam tersi olur.

Emo,bize bütün bu sıkışan,bedenimizde blokajlara neden olan,fiziki rahatsızlıklara dönüşen duyguların sadece bir enerji olduğunu ve  hızlıca doğal akışına bırakabilmemizi öğretir.

Bu sadece enerji !

Ve bizler belki de bugüne dek yardımı hep dışarıda aradık.Bir kurtarıcı bekledik,gelmediği zaman daha fazla öfkelendik,üzüldük,zaten var olan sorunlarımızın,fiziki acılarımızın üzerine yenisini ekledik  ve farkında olamadığımız her an enerjimizi daha da sıkıştırdık.

Belki hayatımıza müdahale etmek isteyen insanlara hayır diyemediğimiz için,boyun eğdiğimiz için ruhumuzda ve dolayısı ile bedenimizde sıkışan enerji,vücudumuzda “boyun fıtığı” olarak kendini gösterdi.Düşünmekten uyuyamadığımız geceler sebebi ile belki uyuyamama hastalığına yakalandık.Belki sorunlarımızın çözümü olmadığına inandık ve korktuk,hayattan ve herşeyden..

Panik atak olduk belki sonunda.Akışı o kadar çok bozduk ki sabahları uyandığımızda ellerimiz titremeye başladı.Belki stresten çoğu zaman yemek yemeyi unuttuk bağışıklık sistemimiz ciddi hasarlar aldı.Aşk acısı çekiyorduk ve hayat çok acımasızdı..

Herkes mutluydu ama biz mutsuzduk.Belki annemizin ve babamızın bizi sevmediğine inandık.Kardeşimiz,ablamız ya da ağabeyimiz bizi hiç anlamıyordu.Dostlarımız belki de gerçekten bize dost değillerdi.Patronumuz acımasızdı,bizden çok şey bekliyordu,çok çalıştırıyordu ve hakettiğimiz karşılığı alamıyorduk..

Biz,bize ne yapıyorduk ? Hayat zorundalık mıydı ? Canımız ne isterse onu neden yapamıyorduk ? Hayır diyebilmenin en doğal hakkımız olduğunu,cesaret gerektirmediğini neden farkedemiyorduk ?  Neden kendimiz dışında herkesi,herşeyi suçlamaya bu kadar alıştık ya da alıştırıldık ? Yaşamak,sorunlarla veya insanlarla mücadele etmek anlamına mı geliyordu ?

Hepinizi anlıyorum.İşte bu yüzden bu sadece bir enerji !

Bütün bunların üstesinden geleceğinizi,hepsinin geçeceğini,annenizin,babanızın,dostlarınızın sizi daha çok seveceğini,patronunuzla aranızın düzeleceğini ya da aşk  acınızın sonsuza dek dineceğini size vaad edemem !

Sizi enerji bedeniniz ile tanıştırmak gibi çok daha değerli bir şey yapabilirim.

Hayatınızda sorun haline gelen ve ifade edemediğiniz bütün duygularınızın,size acı veren olayların,yaşadığınız travmaların sadece bir enerji olduğunu deneyimlediğinizde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Şimdi harekete geçme zamanı.

Çünkü artık biliyorsunuz.

Bu sadece bir enerji !

Eda Kuralay

EMO Uzmanlık Eğitim içeriği ;

Enerji ile tanışma

Enerji şifası

Duyguları dönüştürme (Enerjetik Gerçeklik)

Şifa enerjileri

Olaylar psikolojisi

Sevgi & özgürlük ve koşulsuz sevgi

Enerji dünyasında yaşamak

Enerji ilişkileri

Enerji & beden

Sanatsal çözümler & semboller

Kahramanlar & enerjiyi okuma

Sevgi & ışık & aşk

EMO Uzmanlık Eğitimin size katkıları nelerdir ?

Emo master eğitimini tamamladığınızda,Emo Uzman Uygulayıcı Terapisti olacaksınız.

AMT/GOE ve Enerjistler Derneği Üyeliği (1 Yıllık Üyelik) ve Uluslararası geçerlilik sertifikasına sahip olacaksınız.

Eğitim boyunca enerji sisteminizde ‘eşit akış’ (daha iyi,mutlu ve sağlıklı bir hayatımızın olması,iyi,olumlu ve mutlu hisler veren enerji akışı) yaratmayı öğreneceksiniz.

Emo’yu hayatınızın farklı alanlarında ve değişik olaylarda uygulamayı öğrenecek ve birçok istenmeyen duyguları olumlu duygulara dönüştürebileceksiniz.

Profesyonel olarak bireysel ve grup çalışmaları yapabileceksiniz.

Eğitim 12 üniteden oluşmaktadır.

Eğitim kitapçığı Türkçedir.

Eğitim süresi 3 tam gündür.

Videolar

Uygulamalar

Etkinliklerimiz

2019-12-19T22:30:24+03:00