fbpx

Aktivasyon Sonrası Dönüşüm Deneyimleri

1. Fiziksel ağrı ve sızıların hissedilmesi. Özellikle kalp, sırt, bel ve boyun bölgelerinde. Bu ağrılara her seviyede hücresel yenilenme başladığından dolayı beden manyetik alanının değişimi sebep olmaktadır ve geçicidir.

2. Nedensiz derin bir üzüntü hali. Bu durum sık görülen geri bildirimler arasındadır. Geçmiş anılara ait duygusal birikimlerin çözülmeye başlamasının belirtileridir. Bu duyguları taşımaya alışan bedenin artık bu duyguları serbest bırakmasından ortaya çıkan bir durumdur. Aynı yeni bir eve taşındığınızda geçmişte yaşadığınız evin özlemini çekmeniz gibidir. Ancak bu duyguda geçicidir.

3. Nedensiz ağlamak. Bu durum da yukarıdaki belirtinin devamıdır. Nedensiz gelen ağlama ile duygusal blokajların bedenden akıtılmasıdır.

4. Meslek hayatınızda ani değişimlerin olması. Duygusal bağımlılık ve blokajlarınızın çözülmesi, sizin de bilinç boyutunda değişim göstermenize sebep olur. Bu durum da hayatınızda yenilenme ve kendi doğanıza uygun yeni meslekleri keşfetme sürecinizdir.

Eğer mesleğinizi bir korku veya bağımlılıktan dolayı seçtiyseniz bu duygular çözüldüğü için yeni yaşam yolunuzu keşfetmeye başlarsınız.

5. Aile bağlarının zayıflaması hissi. Duygusal dönüşüm geçirdiğinizden dolayı eski bağımlılıklarınız da ortadan kalkmaya başlar, ailenize ve çevrenize karşı bağımlılıklarınız çözüldüğü için sanki onlardan kopuyormuş hislerini deneyimlersiniz.

Ancak bu sürecin sonunda bağımlılığa dayanmayan daha sıkı ve yeni bağlar oluşturmaya başlarsınız. Aslında kopma hissi ailenize ve çevrenize karşı değil bağımlılıklarınıza karşıdır. Ancak bunu siz çevrenizden uzaklaşıyormuş hislerini yaşayarak tecrübe edersiniz.

6. Uyku düzeninde bozukluklar. Yeniden yapılandırma sürecinde bedenin uyanışa geçmesi ile beraber geceleri aniden uyanabilirsiniz. Genelde gece 3-5 gibi uykudan uyanıp uyuyamayabilirsiniz.

Yenilenen bedeniniz hormonal dengeyi kurmaktadır. Daha önce zihinsel olarak kullandığımız bedenimizin kendi zekasına göre kendini yeniden programlama zamanı gelmiştir. Bu süreç de geçicidir.

Uyandığınızda bunun için endişe etmek yerine başka bir şeyler yapabilirsiniz.

7. Rüyalarda değişimler. Bu rüyalar, yaratıklar tarafından kovalanma, savaşlar, kıyamet vb. senaryolar içerebilir. Bu durum zihnimize bugüne kadar yüklenen bilinçaltı kodlarının açığa çıkmasıdır ki bilinçaltı bu şekilde kendini açığa vurur.

Eski duygusal enerji kalıplarının bizi terk etmesi sürecinde bilinçaltı mahzenimizde gizli olan korkularımızın dışavurumundan başka bir şey değildir. Bu süreç de geçicidir.

8. Yorgunluk hissi ve boşluk hissi. Bu durum da en sık görülen geri bildirimlerdendir. Bilincimizin genişlemeye başlaması ile beraber bedenimizin bundan geri kalmasından kaynaklanır.

Kendimizi boşlukta veya iki dünya arasında kalmış gibi hissedebiliriz. Bilincimiz uyumlanma sürecinde bedenimizden daha hızlı ivme kaydettiği için bu durum da gayet normaldir.

Bedenimiz yeniden yapılanma sürecinde kendini yorgun hissedebilir. Bu durumlarda en faydalı şey kendimizi doğaya bırakmak ve doğada vakit geçirmektir.

9. Yalnızlık hissinin artması. Yalnızlık duygusu hissedebilirsiniz ve hatta diğer insanlar arasında bile. Kalabalıktan kaçmak isteyebilirsiniz. Bu durum da sık görülen geri bildirimler arasındadır.

Bugüne kadar çevrenizle olan iletişiminiz bilinç seviyenizle doğru orantılı olduğundan, bilincinizin genişlemesiyle beraber aynı sohbetler size zevk vermeyebilir. Yalnız kalma isteğiniz artar. Aynı zamanda bilincinizin potansiyelini açma fırsatı da doğmuş olacaktır. Artık hayatınız ve çevreniz yenilenmeye başlama aşamasındadır.

10. Neşe ve coşkunun yitirilmesi. Kendinizi tümüyle isteksiz, tutkusuz ve neşesiz hissedebilirsiniz. Bu durum aynı bir bilgisayarı fazla çalıştıktan sonra dinlenmeye bırakmak gibidir. Bilinç ve beden dengesinin kurulmaya başlama aşamasında enerjiniz geri çekilir ve yapılanma sürecine girilir. Bu durum da geçicidir.

Yukarıda saydığımız belirtilerin dışında fiziksel olarak yaşanan, ruhsal olarak deneyimlenen ve her insan profiline göre değişen birçok geri bildirim alınmaktadır.

Ancak bunlar bireylerin kendi yaşam tarzları ve geçmiş deneyimleri ile doğru orantılı olup birbirlerine benzemediği için bunlara değinmeyeceğiz. Çünkü bunlar özel deneyimler olup gereklilik teşkil etmemektedir.

​Ancak yukarıda saydığımız belirtileri genel belirtiler sınıfına sokmakta fayda görüyoruz. En azından yaşadığınız deneyimlerin neden olduğunu bilirseniz kendinize bu süreçte yardımcı olma şansınız da artacaktır.

Pleiades® Sistemi Hastalıklara Uygulanan bir sistem değildir. Oluşturulmuş bir teknik değildir.

Pleiades® Sistemi Her İnsanın kendi doğasında mevcut olan ama farkına varılmayan bir özelliktir.

Bu özellik keşfedildiğinde ve açığa çıkartıldığında insan doğasının kendi kendini dönüştürme ve iyileştirme özelliği de açığa çıkar.

Bütünsel bir dönüşüm içten dışa doğru başladığından iyileşme kendiliğinden doğal olarak meydana gelir.

Pleiades® Teşhis ve Tedavi yöntemi değil Bütünsel Bir dönüşüm Sistemidir.

Hastalıklara değil hastalığa sebeb olan ana sebepler üzerinde bir dönüşüm başlatır. Önemli olan hastalığın hedeflenmesinden çok onun meydana gelmesine sebep olan içsel ve zihinsel sebeplerdir. Sebepler çözüldüğünden hastalıklar da kendiliğinden ortadan kalkacaklardır.

Pleiades® eğitim programları içeriği ezber öğretilerden oluşmaması sebebi ile yeterli gelmektedir.

Eğitim içeriği direk deneyim ve pratik üzerine olduğundan tecrübe yollu bir öğrenim içermektedir.

Bir yemeğin tadını eğitim ile almak mümkün değildir. o yemeği tattığınız da artık bir fikriniz oluşmuştur.

Pleiades® Sistemi’ni kendi varlığınız üzerinde deneyimlediğinizden ve eğitim sonunda da bu deneyimi devam ettirebileceğinizden her an yeni keşiflere kapılar açılacaktır.

2 günlük deneyim ve pratiklerden sonra Master Eğitmenleriniz tarafından rehberliğinizin devam etmesi sağlanır.

Yolculuğunuz boyunca yaşadığınız deneyimlere yönelik bilgilendirme yapılarak donanımınızı arttırmanız için destek olunur. Yüzlerce uygulayıcı ve katılımcı bu süreçlerden geçerek uygulayıcılık yapmaktadırlar.

Pleiades® eğitim seminerlerine katılmadan önce sitemizin titizlikle araştırılmasını tavsiye ediyoruz. Daha sonra iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak genel sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Yapılan ön görüşme sonucu uygulayıcı adaylığına uygunluğunuz derecesinde eğitim seminerlerimize kaydınızı yaptırabilirsiniz. Pleiades® Sistemini her yaştan birey öğrenebilir ve uygulayabilir.

Bununla beraber Pleiades® sisteminin hastalık tedavisi, teşhisi ve hastalığa müdahale içeren bir sistem olmadığının ve bu sistemin sadece kendi bedensel zekanızın uyanışını aktive ettiğini kavramanız çok önemlidir.

Sistemin ruhunu anlamanız ve katılım için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ön bilgi almanız önemlidir.


İSTEMSİZ KAS HAREKETLERİ

Pleiades® uygulama seansları esnasında ortaya çıkan istemsiz kas hareketleri, beden zekasının uyanışı ile beraber kendi kendini dengeleme aşamasında kendini gösterir. İstemsiz kas hareketlerinden sorumlu olan OTONOM SİNİR SİSTEMİ nin kendine has zekasının devreye girmesiyle beraber sinir sisteminde başlayan dönüşüm ve dengelenme varlığımızda ki üzeri örtülmüş olan potansiyelin açığa çıkmasına sebep olmaktadır.

Bioenerji kelimesi YAŞAM ENERJİSİ anlamına gelmektedir. Kendi yaşam enerjimizin çeşitli yöntemler ve ritüeller kullanılarak yönlendirilmesi ile oluşan tekniklere bioenerji teknikleri denmektedir.

Bioenerji teknikleri kendi manyetik alanımıza bağlı olduğundan uygulamalar da sınırlı olmaktadır. Teknikler Hastalık, teşhis ve tedavi amaçlı olduğundan manipülasyon odaklıdır.

Pleiades® ise Bedensel Zekanın uyanışı ile birlikte varlığımızın kendi kendini dönüştürme yetisini yeniden kazanmasını sağlayan evrenin temel özelliğidir. Yaşam enerjimiz yani mevcut olan bioenerjimizin evrensel zeka ile desteklenmesi ve dönüşmesi söz konusudur.

Bioenerji Teknikleri lokal hedefler üzerine uygulamalar bütünü olduğundan Pleiades® Sistemi ile bağlantısı yoktur.

Pleiades® Eğitim Seminerlerin de kendi beden zekanızı uyandırabilir ve potansiyelinizi açığa çıkarabilirsiniz.

Her seviyede dengelenme ve dönüşüm sürecine girerek zihninizin ötesine geçebilir ve sezgilerinizi kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Varlığınızın iyileştirici gücünü keşfedebilir ve yakınlarınıza uygulamalar yapabilirsiniz.

Uzaktan ve yakından uygulamalar yaparak deneyimlerinizi ilerletebilirsiniz.

Profesyonel Uygulayıcı olabilirsiniz.

Hayatınızın her alanında farkındalık, idrak ve algılarınızı en verimli şekilde kullanabilir ve çevrenize bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Özet olarak kendinizi keşfedebilir ve yeniden hayatınıza anlam katabilir ve evrensel zekanın sizde nasıl ahenkle işlediğine şahit olabilirsiniz.

Etkinliklerimiz

Videolar

Uygulamalar

Pleiades® Resmi sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Pleiades® Danışmanlık Hizmetleri hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez. Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.

Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.
2019-04-25T15:32:14+03:00