Ekim 2018
Etkinlik bulunamadı!

PLEİADES® UZAKTAN ETKİNLİKLER

UZAK AKTİVASYON

ETKİNLİK PROGRAMI

Pleiades® Şifa Sistemi etkinlik programları uzaktan düzenlenen uygulama programlarını kapsar.

Uzaktan programlar kapsamında belirlenen tarihler doğrultusunda Uzaktan Aktivasyon veya uzaktan uygulayıcı eğitim programlarına katılabilirsiniz. Pleiades® Şifa Sistemi uygulama programlarının her biri için uzaktan uygulama seçeneği vardır.

Birebir uygulamada geçerli olan tüm koşullar uzaktan uygulamalar içinden geçerli olmaktadır.

Sitemizde kayıtlı olan eğitmenlerimiz uzaktan aktivasyon ve uygulayıcı eğitim programı düzenlemektedirler.

Eğitmenler ve uygulayıcılar bölümünden yaralanabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Pleiades® Şifa Sistemi Türkiye resmi web sitemiz olan Pleiades.com.tr adresin de yayınlanan etkinlikleri sadece Şeref Tolga Kuralay ve Eda Kuralay düzenlemektedir.

ETKİNLİK BİLGİLERİ

Pleiades® Şifa Sistemi etkinlik programları, uyumlanma ve aktivasyon çalışmalarını içeren ve uzaktan uygulanan programlardır.

3 Gün süren programlar günde bir saat süre ile uzaktan uygulanan seansları kapsar.  3 günlük program bittikten sonra aktivasyon tamamlanmış olur.

​Aktivasyon sonucu “UYUMLANMA” süreci başlar. Bu süreçte varlığınız üzerinde çok boyutlu bir dönüşüm başlayacaktır.

​ Bu süreç boyunca deneyimleriniz ve yaşamsal tecrübeleriniz takip edilir ve süreç boyunca rehberlik hizmeti alırsınız. ​

Etkinlik Programları her ay belirlenen tarihlerde sabah ve akşam saatlerin de düzenlenir.

Sitemizden etkinlik tarihlerine ulaşmanız mümkündür.

Uzaktan Etkinlikler  “AKTİVASYON – UYUMLANMA -UYGULAYICILIK” programlarını içerir.

Dilerseniz sadece uyumlanma ve aktivasyon programına katılarak kendi üzerinde dönüşüm başlatabilir ve kendinize uygulamalar yapabilir,dilerseniz uygulayıcılık programına katılarak çevrenize de uygulamalar yaparak profesyonel hizmet verebilir ve sitemiz veri tabanına kayıt olarak resmi uygulayıcımız olabilirsiniz.

Etkinlik programı sonunda Pleiades® Şifa Sistemi Genel Bilgi ve Uygulayıcı el kitabınız vede Sertifikanız adresinize gönderilir. ​

Etkinlik Programları her ay belirlenen tarihlerde sabah ve akşam saatlerin de düzenlenir. Sitemizden etkinlik tarihlerine ulaşmanız mümkündür.

Belirtilen etkinlik tarihlerinde etkinlik programı 11:00 – 23:00 saatleri aralığında katılımcının belirlediği saatler arasında başlatılmaktadır.

Katılımcı program saatleri arasında arasında kendine özel bir saat belirleyebilmektedir. 3 günlük program süresince etkinliğe katılımcı sayısı beş kişidir.

​Beş kişilik sınır aşıldığında kayıtlar kapatılmakta ve diğer etkinlik tarihleri için kayıt açılmaktadır.

​Katılımcılar yukarıda belirtilen etkinlik tarihlerinde tercihlerine göre Uygulayıcılık sertifikası alabilir veya sadece Aktivasyon programına katılabilirler.

ETKİNLİK HAZIRLIKLARI

1.   Bulunduğunuz ortam temiz, serin, havalandırılmış olmalıdır.

2.   Bulunduğunuz ortamın sessiz olması önemlidir.

3.   Ortam ışıklandırması loş veya karanlık olmalıdır. ​

4.   Manyetik alan yaratan cihazların kapatılması önemlidir.

5.  Uzaktan seans uygulamasında bulunduğunuz ortamda yalnız olmanız tercih edilir.

6.  Elbiseleriniz bedeninizi rahatsız etmemesi için rahat kıyafetleri tercih ediniz.

Egzersiz veya Seans Başlangıcında Yapılması Gerekenler

1.   Sırtüstü uzanabileceğiniz rahat bir düzlem seçiniz.

2.  Uzandıktan sonra gözlerinizi kapatınız (seans sürecinde kapalı olması tavsiye edilir.)

3.  Rahatsızlığınız yoksa yastık kullanmamaya özen gösteriniz.

4.  Bedeninizin serbest bırakarak gevşemesine izin veriniz.

5.  Sakinleşin

6.  Her seviye ve katmanda varlığınızın dengelenmesi için kendinize izin verin.

​7.  Bedeninizi hissedin ve eğer istemsiz kas hareketleri başlarsa bunun da olmasına izin verin ve sadece kendinizi izleyin.

ETKİNLİK ÖNCESİ EGZERSİZLER

1.   Bulunduğunuz ortam temiz, serin, havalandırılmış olmalıdır.

2.   Bulunduğunuz ortamın sessiz olması önemlidir.

3.   Ortam ışıklandırması loş veya karanlık olmalıdır. ​

4.   Manyetik alan yaratan cihazların kapatılması önemlidir.

5.  Uzaktan seans uygulamasında bulunduğunuz ortamda yalnız olmanız tercih edilir.

6.  Elbiseleriniz bedeninizi rahatsız etmemesi için rahat kıyafetleri tercih ediniz.

Egzersiz veya Seans Başlangıcında Yapılması Gerekenler

1.   Sırtüstü uzanabileceğiniz rahat bir düzlem seçiniz.

2.  Uzandıktan sonra gözlerinizi kapatınız (seans sürecinde kapalı olması tavsiye edilir.)

3.  Rahatsızlığınız yoksa yastık kullanmamaya özen gösteriniz.

4.  Bedeninizin serbest bırakarak gevşemesine izin veriniz.

5.  Sakinleşin

6.  Her seviye ve katmanda varlığınızın dengelenmesi için kendinize izin verin.

​7.  Bedeninizi hissedin ve eğer istemsiz kas hareketleri başlarsa bunun da olmasına izin verin ve sadece kendinizi izleyin.

AKTİVASYON VE UYUMLANMA ETKİNLİĞİNE KATILIM

Pleiades® Aktivasyon ve Uyumlanma Programı Bireysel Dönüşümün Başlatıldığı Bir programdır.

Bireysel Dönüşüm Nedir ?

Bireysel Dönüşüm, belirli rahatsızlıklarımızın kök nedenlerinin dönüşmesi anlamına gelir. Misal olarak, bel fıtığı gibi bir rahatsızlık sadece bel fıtığı olarak adlandırılmamalıdır. Bu rahatsızlığın oluşmasında birçok duygusal ve zihinsel hatta ruhsal nedenlerde gizlidir.

Sadece bedeninizde farkedilen rahatsızlık, aslında bir sonuç olarak ele alınırsa bu rahatsızlığının nedenlerine de inmek mümkün olacaktır.

Hayatın sorumluluğunu üstlenmek, gereğinden fazla sorumluluk almak gibi nedenlerinde bu tip rahatsızlıklara yol açtığı bilinmektedir. Ancak bu nedenlerin altında bir çok farklı nedenlerinde çıkması muhtemeldir.

Mesela sorumluluğun neden alınması gerektiği gibi bir çok kalıp inançlar da, çocukluktan edilinen kök inançlara dayalı olabilir veya daha önce geçirilen bir travma buna neden olmuş olabilir. Bazı durumlarda tek bir neden varken, bazı durumlarda ise birden fazla neden bulunabilir. Bu yüzden her bel fıtığından rahatsız olan birey için aynı nedenler geçerli değildir.

Başka bir örnekte, ilişkilerimiz de veya evliliklerimiz de oluşan sorunlardır. Bu sorunlar temelde dışarıda olarak algılansada bilinçaltımızda yatan kök inançlara, daha önceki yaşadığımız tecrübelerden veya şoklardan ortaya çıkan duygusal blokajlara dayalı olabilir. Güven ve şüphe sorunları, aldatılma korkusu vs. gibi sorunların her bireyde nedenleri farklı olacaktır.

Örneklerimizi gündelik hayatımızdan her alanda vermek mümkündür. Ancak örneklerden anlamamız gereken temel nokta bizim rahatsızlık olarak adlandırdığımız bir çok şeyin zihinsel, duygusal ve ruhsal nedenleri de olmasıdır.

Sadece yüzeyde görülen bir rahatsızlık ana neden değildir. O bir sonuçtur.

Yüzeyde sonuç olarak görülen rahatsızlığın ortadan kaldırılması, rahatsızlığın nedeninin de ortadan kaldırılması anlamına gelmez. Kök neden dönüşmediği ve o neden üzerinde farkındalık oluşmadığı sürece bedenimiz diğer yandan farklı rahatsızlıkların etkisine girecektir.

Odaklanılması gereken yer beden değil, bilinçtir. Tüm sorunların ana kaynağı, bilincin o veya bu şekilde bloke edilerek beden ile bağının bir noktada kopmasıdır. Bilinç, duygusal, ruhsal ve zihinsel baskılar ile baskılandığında sinir sisteminin genel dengesi bozulmakta ve bunun sonucu rahatsızlık veya hastalık olarak ortaya çıkmaktadır.

Tüm bu saydığımız nedenlerin köklü olarak dönüşüme girmesi ve farkındalığın artarak genişlemesine “BİREYSEL DÖNÜŞÜM” adını verebiliriz.

Bireysel dönüşüm yüzeyde değil, varlığımızın bilinç boyutundan beden boyutuna kadar her katmanda dönüşümü ve yenilenmesi anlamına gelir.

Tüm dönüşüm süreci ise farkındalık ve idrak yetilerimizin açılması ile mümkün olmaktadır.

Bağımlılıklar, korkular, takıntılar, ilişki sorunları, aile ve sosyal sorunlar, stres gibi tüm bu sayılan faktörler“BİLİNCİN” bloke edildiği durumlarda bedenimizin iç ve dış dengesini kaybetmesine yol açar ve rahatsızlıklar meydana gelir.

Dingin ve kendi içinde bütün olan bir bilinç ise, kaliteli ve dengeli bir yaşamı beraberinde getirir.

Pleiades® Aktivasyon ve Uyumlanma Programları da BİREYSEL DÖNÜŞÜM programlarıdır. Hangi rahatsızlıktan gelirseniz gelin, varlığınız derinden bir dönüşüme girer. Daha öncede anlattığımız gibi her bireyin rahatsızlığının bir veya birden fazla nedeni vardır. Bu nedenlerin farkındalığa ulaşması için gereken süreç bireyden bireye değişmektedir.

Pleiades® Sistemi, bioenerji ve türevleri olan teknikler gibi yüzeysel ve hastalık odaklı olmadığından, hastalıkların nedenleri üzerinde etkili olduğundan daha geniş kapsamlı ve rehberlik isteyen bir sistemdir.

Bioenerji ve türevlerinde teşhis ve tedavi yöntemleri kullanıldığından evrensel bütünlük yasası değil, kişisel bilgi ve teknikler işler. Yüzeysel çalışmalarda kök nedenler çözülemediğinden bütünsel kapsamda bir çalışma olmaz. Ancak iyileşmeler yaşanabilir.

Aktivasyon Programlarına katılmadan önce bilinmesi gereken temel nokta, sadece hastalık ve rahatsızlık üzerine değil nedenler üzerine de köklü bir çalışma başlayacağıdır.

“BİREYSEL DÖNÜŞÜM” aynı zamanda kendinizi keşfetme, tanıma, dengeleme yolculuğudur.

Tüm hayatınızda derinden dönüşüm başlatan bir keşif yolculuğudur. Bu keşif yolculuğunda kendinizi, zihninizi, duygularınızı tanıma fırsatı bulabilir ve kendi yolunuzu yaratabilirsiniz.

Rahatsızlıklarla savaşmak yerine kaynağa inerek farkındalığınızı genişletebilir ve kendi kendinizin efendisi olmanın yolunu açabilirsiniz.

Eğer “BİREYSEL DÖNÜŞÜME EVET” diyorsanız Aktivasyon ve Uyumlanma Programları size hitap etmektedir.

Sadece rahatsızlığım geçsin ama “DÖNÜŞÜME HAYIR” diyorsanız Bioenerji ve teknikleri ile beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

Pleiades® Şifa Sistemi Aktivasyon Programları daimi rehberlik hizmetleri ile desteklenmektedir. Uyumlanma sürecinizde  dilediğiniz sürece rehberlik hizmeti alabilirsiniz. Programlara katılmadan önce tam olarak niyetinizde netleşmeniz programdan en üst seviyede faydalanmanız için önemli bir adımdır.

Aktivasyon ve Uyumlanma programlarında, beden sinir sistemi ve endokrin iç salgı bezleri üzerine aktivasyon olacağından, bedeniniz kendini dengeleme sürecine alacaktır. Bununla beraber başlayan ruhsal ve zihinsel dönüşümler süreci takip edeceklerdir.

Tüm bu süreçlerde rahatsızlıkların nedenleri beraber bir dönüşüme girmesi ve çözülmesi gerçekleşecektir.

Etkinlik Takvimi